• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Satılık Sağlık Sitesi ( Sağlık sitesi açacaklar kaçırmasın ) +Hediyeli

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

mevLüt

webmaster.tc
Site Adresi: sağlık sitesi
Kategori, sitenin içeriği: sağlık
Site hemen al fiyatı: 100
Hosting dahil midir : değildir
Sitenin hiti(linki ve ya ekran görüntüsü ile): 5-10 hiti var pek hit yok
Site yaşı: site 40 günlüktür , fakat domain 3 yıllıktır
Site hit kaynağı(google,facebook vb): 5-10 hitsiz denilebilir
Banlı olduğu reklam firması var mı : yok
Banlı olduğu arama motoru : yok
Site yazılımı nedir , ücretli mi : yok
Domain firması: GoDaddy
Açıklamalar :

Arkadaşlar siteyi yaklaşık 40 gün önce açtım . İçerik olarak tamamen özgün içerik girildi . Makaleci arkadaşlara içerikleri ücretiyle yazdırdım. Tüm konularda meta taglar özel olarak girilmiştir , etiketler eklenmiştir. İmla hatası vs yok görebildiğim kadarıyla konularda.
-----
Şu anda sitede : 37 özgün yazı ve 8 yorum bulunmaktadır.

2 adet link whell çalışması , 1 adet Türkçe bloglara yorum çalışması , Türkçe dizin çalışmaları yaptırdım. Toplamda 70 TL kadar bu çalışmalara harcadım. Link whell çalışmalarının raporları duruyor , alan kişi isterse gönderebilirim.

Temaya 40 TL para ödedim , domain lisanslı bir temadır.

Domain 3 yaşında ve keyword bir domaindir . Org uzantılıdır. Domainede belli bir miktar para ödedim. Siteyi zararına satıyorum.

Hit olarak şuan pek fazla bir hiti yok.5-10 ancadır . Sağlık sektörünü denemek istedim fakat fazla ilgi gerektiriyor ve ipuçlarını vs bilmiyorum . Daha fazla ilgilenemeyeceğim için zararına satıyorum.

Ayrıca siteyi alan kişiye 20+000 üzeri sağlık konuları bulunan database ve xml hediye edilecektir.

Ödeme Yolları : Türkiye Finans , Türkiye İş Bankası , Garanti Bankası
Msn : Stejan.hl@hotmail.com