• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Satılık SAĞLIK Sitesi

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

riad

webmaster.tc
Site adresi: pm (.com)
Açık arttırmaysa başlangıç fiyatı: 150 TL
Minimum arttırma: 5 TL
Açık arttırma bitiş süresi: Son tekliften 48 saat sonra
Sitenin aylık getirisi: adsense= 1-2$ - adhood= 3 TL - Toplamda= 5-6 TL
Sitenin açılış tarihi: Temmuz 2011
Kategori, sitenin içeriği nedir: Sağlık
Günlük hit sayısı, kaynak link: Sitede 2 adet sayaç mevcuttur, oradan bakılabilir.
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Tüm içerik.
Hosting dahil midir: Evet
Banlı olduğu sponsor var mı: Hayır
Banlı olduğu arama motoru var mı: Hayır

Site ile tam olarak 2aydır ilgileniyorum. İlgilenildiği takdirde çok iyi kazançlar sağlanabilir. Siteyi incelediğinizde potansiyeli olan bir site olduğunu sizde göreceksiniz. Sitede ayrıca 2 adet bot(youtube ve uzmantv) vardır.

Aklınıza takılan bütün soruları sorabilirsiniz. Her türlü yardımcı olacağım bende.

Lütfen ciddi alıcılar pm istesin.

Tevfik

webmaster.tc
Dostum, açık arttırma ile satmak istemişin fakat herkes bir fiyat yazması için sana pm gönderemez. Bence sakıncası yok ise domainini yaz alacak kişiler teklifte bulunsun, kolay gelsin.

riad

webmaster.tc
Dostum, açık arttırma ile satmak istemişin fakat herkes bir fiyat yazması için sana pm gönderemez. Bence sakıncası yok ise domainini yaz alacak kişiler teklifte bulunsun, kolay gelsin.
Herkes iyi niyetli olmuyor, onları bir nebze olsun engellemek için site adresini pm ile veriyorum. Sağlık sitesi almak isteyenler bana ulaşacaktır, siteyi de inceledikten sonra tekliflerini verebilirler. Öneriniz için teşekkür ederim size.