• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Satılık Video Scripti (Özel Kodlama ve Tasarım)

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

John

webmaster.tc
Merhaba arkadaşlar, bir önceki konumdada belirttiğim üzere neti bırakmam sebebiyle sahip olduğum tüm scriptleri satma kararı verdim.

Bu scriptim tamamen özel tasarım kodlamadır. Piyasada eşi yoktur.

Tamamen yönetim panelinden idare edilebilir, 3 adet botu mevcuttur.
Botlar (Youtube, Google, Facebook) botlarıdır.

Ekstradan yorum ve etiket botu bulunmaktadır.

URL ayarları sef-url seo dostu link yapısına sahiptir.

Scriptle beraber 200.000 video DB'side birlikte verilecektir.

Kalifiye bir video scriptidir.

Şuan host sıkıntısı olduğu için scriptin resimlerini ekliyorum ciddi olduğunu anladığım bir müşteri çıkarsa scripti bi şekilde kurup test eder öyle alışveriş yaparım. Scriptin resmini ekliyorum ki, zaten daha öncedende duymuş olabilirsiniz belki.

bu scriptin eski sahibi değilim, intesbilisim'den 2.000 TLye satın almıştım.

Scriptin ücreti: Tek satış fiyatı: 750 TL 'dir.

Çoklu satış fiyatı: 200 TL'dir ve toplamda 5 kişiye satılacaktır.

John

webmaster.tc
Video sayfasının tasarımınıda görebilirmiyiz.
Internet Archive Wayback Machine adresinden inceleyebilirmisiniz acaba? Konudada belirttiğim üzere host sıkıntımdan ötürü kuramıyorum scripti :( fakat free host sağlayan bir site varsa bildiğiniz oraya kurabilirim scripti. Tasarım komple bütünleşiktir. Video detay sayfasıda çok orjinal hocam herşey yerli yerinde. Caps bakıyorum bulabilirsem atacağım

tutku12

webmaster.tc
ben ciddi bir aliciyim demo atarsan hemen gördügüm andan itibaren alirim

HaKHaN

webmaster.tc
Arkadaşlar merhaba yakın bir zaman içerisinde 200 TL dolandırıldım ve biraz araştırma yaparak bu kişinin sadece beni dolandırmadığına kanaat getirdim ve bilgileri burada yayınlamak istedim inşAllah dolandırılmamaya katkımız olur.

Benim Dolandırılma Vakam:
25.01.2014 Cumartesi günü nakliyecimerkezi.com domain'imi nakliyatim.com a sattım dekont'u göndermişti inanıp domaini çıkarttım. Pazartesi sabahına kadar sorun yok saat 10 oldu eft hala geçmemesi üzerine 0 5071525152 nakliyatim.com sahibi Burak Eşkin ile görüştüm ilgileneceğini söyledi ve akşam saatlerinde bilgi@nakliyatim.com mail adresinden mail gönderdi ''İsim osman egilmez yazmışlar, tekrar geri dönmüş osman bey eft. Düzelttirip tekrar çıkardım.'' Yine inandık ve salı sabah saat 10 oldu yine eft gelmedi arıyorum toplantıdayım diyor arıyorum toplantıdayım diye mesaj gönderiyor ve bir daha aradım bu sefer başkası ile görüşüyor toplantıda olan beyefendi ve şimdi telefonum engellendi dikkat edin arkadaşlar.

Dekont Resmi: http://i.hizliresim.com/xA7LRz.png
Dekont Gelme Maili: http://i.hizliresim.com/xA7kQQ.jpg

İsmi: (takma galiba) Burak Eşkin
Mail: midyo@yandex.com
Telefon: 0 5071525152
TC: 28765676254
İHS Müşteri No: 1104378

Bulduğum başka dolandırma vakaları:
Google Fan Webmaster Forum
SATILIK Full Portal Scripti (Php) - Google Fan Webmaster Forum
Arkadaşlar Lütfen Bir BaKın Çok Önemli! - Google Fan Webmaster Forum
Bartuc | yazk.. walla!
|* YENİ *| Full Otomatik Kredili Alexa Hit Motoru - Sadece 40 Kişi! - Google Fan Webmaster Forum
WM Aracı