• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Satılık Xrumer Lisansı (Aracı Olanada Komisyon Verebilirim

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

nurulmac11

webmaster.tc
merhabalar

elimde zamanında 590$ a satın aldığım xrumer lisansı var, şu an paraya ihtiyacım olduğu için bunu satmam gerek takıldığım birkaç yabancı foruma konu açtım ama çoğunda satış konuları moderasyon onayından geçiyo ve henüz kabul eden olmadı vs vs.

sitesindeki fiyatı 590$ ben 400$ a satıyorum 32% lik bi indirim söz konusu, ayrıca 80$ a aldığım xas_ai dosyasınıda yanında vericem

kullanırken programla ilgili her türlü sorunuzu vs de yanıtlarım ki zor bi tarafı yok

aranızda aracı olup sağda solda müşteri bulup satan olursa %12 si o arkadaşın olsun, bide yemek ısmarlarım.girin bildiğiniz yabancı webmaster forumlarına iyinete falan konu açın belki satılır, ingilizceniz yoksa pm atın ben yazayım mesajı, belki satılır yattığınız yerden 40 dolar kazanırsınız fenamı ?

(ama ingilizceniz yoksa yabancı forumda nası takılıyosunuz onuda merak etmem değil ?)

bazılarınız neden satıyosun kullan para kazan vs vs diycek, benim bu paraya biraz acil ihtiyacım var o yüzden satıyorum, elimde başka satabileceğim bişey yok, ki zaten bi kaç ay sonra yeniden xrumer alırım xrumeri kullanabileceğim bi kaç projeye başladım çünkü

kullanım alanları :
forumlara post edebilir yada imzada reklam yapabilirsin, yada pm atabilir forumdakilere.

eski yazdığı konulara devam edebilir bunun yanında, mesela 999 tane foruma "bu başlıkta oyun paylaşıcam beyler" diye başlık açıp sürekli o başlık altına devam edebilirsin, yada soru cevap yapabilirsin farklı kullanıcılardan.mesela gider "beyler araba alıcam yaa ne alayım" diye konu açarsın mehmet diye kullanıcıdan, sonra ahmetten bunlara cevap verirsin, "focus al focus, bak şurda bitane buldum al buda linki : vasdas" diye şaaparsın. gayet aşmış bi program.

bide yanında hrefer diye bi zımbırtısı vardır xrumerin oda şu işe yararki sen ona keywordler verirsin onları googleda aratır çıkan sonuçlardaki siteleri listeler, süzer inceler vs vs liste halinde döker önüne.

mesela sana xxx forumu lazımdır xxx ile ilgili bi kaç bin tane keyword verirsin aratır onları tek tek sonuçları süzer vs vs

istanbul içi elden teslim edilebilir .

nurulmac11

webmaster.tc
yok hocam ama isterseniz hazırlayabilirim.zaten hrefer ile kendiniz de rahatlıkla liste yapabilirsiniz.

Engineer

webmaster.tc
daha önce bir araştırıp bakmam laızm..
hiç kullanmadım ve duymamıştım daha önce...

eğer kullanabilirsem.. ve işime yararsa konuşabiliriz

Carizmatic

New member
nurulmac11 hayatımda gördüğüm en iyi pazarlama yöntemi ve iyi niyetinden kuşkum yok :) Bide yemek ısmarlarım kısmı çok iyiydi. Hayırlı satışlar umarım kısa sürede müşteri bulabilirsin. Bende msnde birkaç kişi var ihtiyaçları varsa sorup sana geri dönüş yapacağım.