• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Sayfaya üye çekimi 1k = 7 tl

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

OnurBelief

webmaster.tc

Facebook sayfanıza aktif üye çekiyorum 1k = 7 tl dir.

Üyeler otolike değil aktiftir.

Biraz düzgün paylaşımla üyeleri bağlayabilirsiniz. Boş kitle değildir.

Sizden istediklerim :
+Facebook sayfa linkiniz
+Ödeme

Ödeme Yolları : İş Bankası

İletişim için özel mesaj atınız...

Üye çekimi anında olmaktadır. En fazla 15 dakika içinde 1-5 bin arası üye çekilir....

Not : Önce ödeme sonra iş olur.
İyi forumlar,

OnurBelief

webmaster.tc
Fake hesaplar dogrultusundamı ?
Asla fake hesaplar yok.
30.000 tane rahat rahat çekiliyor. 30.000 fake açamayacağımıza ve hepsine fotoğraf + onlarca durum güncellemesi atamayacağımıza göre.

Örnek çektiğimiz bir sayfa
Otobilim | Facebook

Fazla aktif olmayan üyelerde çekiyoruz onlar genelde önermem ama aktif olmayan üye çekimi daha ucuzdur. Mesela 20 tl ye 23 bin kişi falan çeken taniyorum ama üyeler fazla aktif değil.

-------------------------------------------------

Pardon yanlış anlamışım üyeler sistem ile çekilir :) Uygulamalar eklenti vs.

Merhaba hocam hayırlı satışlar ama bi sorum var Faceliked sisteminde bile 1k üye 3 tl sizde 7tl olma sebebi nedir ?

Tevfik

webmaster.tc
Hocam iyi satışlar fakat benim kafama takılan soru şudur, 1K sayfa 7 tl çekiyorsunuz fakat ben 6K Küsür sayfamı aktif olmasına rağmen 30 tl satamıyorum :)

OnurBelief

webmaster.tc
Merhaba hocam hayırlı satışlar ama bi sorum var Faceliked sisteminde bile 1k üye 3 tl sizde 7tl olma sebebi nedir ?
Onun aktifliği ile benim ki si bir değil. Bende aktif olmayan üye çekimi falan oldumu oradan aliyorum ama şuanda sorun lu gibi.
Hocam iyi satışlar fakat benim kafama takılan soru şudur, 1K sayfa 7 tl çekiyorsunuz fakat ben 6K Küsür sayfamı aktif olmasına rağmen 30 tl satamıyorum :)
150 K aktif sayfayı 1.000 TL ye sattım :D

Her zaman karlı çıkmazsın :D

niko

webmaster.tc
bukadar kısa sürede nasıl başarıyorsunuz bunu hala anlamış değilim ama tebrik ediyorum şaşırdım gerçekten. hele ki aktiflerse bu iyi bişey