• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Selamlar

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OnurBelief

webmaster.tc
Merhabalar Ben Karikateist.
Bazılarınız beni facebook üzerinden tanıyabilir. O sayfa bize aittir.
Adım Onur...

LadyArch3r

webmaster.tc
Hoşgeldin.

Her insanın bir başkasının görüşüne saygı göstermesi gerekirken Facebook sayfanız yalan yanlış bilgiler, provokatif söylemlerle çeşitli görüş ve düşüncelere saygısızlık ediyor.

Bu durum Aktivist ateist olmanın gerekliliği mi ?

Mesajı silen forum yöneticisine not : Neden sildiğinizin gerekçesini duymak isterdim.Bir daha tekrarlarsanız direk tüm yorumu kaldırın.

admin

Yönetici
Yönetici
Merhaba ;

Her inanca saygımız vardır, Lütfen forum içinde bu inançlara vurgu yaparak insanları tahrik etmeyin.

Burası Türkiye Cumhuriyetinin Webmaster Forumudur. İsteyen istediği inancı seçebilir. Bu bizi ilgilendirmez ama bu inancı ile Diğer kişileri tahrik etmemesi gerekir (Söylemlerle).

Bu tür vurguya bir daha rastlarsam, Yaptırım uygulamak zorunda kalacağım.

Not : Mesajlar Düzenlenmiştir.

Herkese İyi Forumlar...

OnurBelief

webmaster.tc
Hoşgeldin.

Her insanın bir başkasının görüşüne saygı göstermesi gerekirken Facebook sayfanız yalan yanlış bilgiler, provokatif söylemlerle çeşitli görüş ve düşüncelere saygısızlık ediyor.

Bu durum Aktivist ateist olmanın gerekliliği mi ?

Mesajı silen forum yöneticisine not : Neden sildiğinizin gerekçesini duymak isterdim.Bir daha tekrarlarsanız direk tüm yorumu kaldırın.
Sayfada ayrımcılık yoktur ve hoş görü konusuna gelirsek.
Eleştiri ile hoş görüsüzlük farklı şeyler içerir. Biz eleştiririz.
Ayrıca müslümansınız galiba dininizde beni öldürmenin sevap olduğunu biliniyor. Tartışmaya girmeyeceğim ama benim yaşam hakkıma bile saygı duymayan dine saygı duyuyorum. Ama onu bile çok görüyorsunuz.

ColdSwoRD

webmaster.tc
Sayfada ayrımcılık yoktur ve hoş görü konusuna gelirsek.
Eleştiri ile hoş görüsüzlük farklı şeyler içerir. Biz eleştiririz.
Ayrıca müslümansınız galiba dininizde beni öldürmenin sevap olduğunu biliniyor. Tartışmaya girmeyeceğim ama benim yaşam hakkıma bile saygı duymayan dine saygı duyuyorum. Ama onu bile çok görüyorsunuz.
Üstadım herkesin dini kendinedir bizim ortak noktamız ne din, ne ırk, ne de cinsiyettir. Bizim ortak noktamız bizi burda buluşturan nokta webmaster olmamızdır. Herkesin din, ırk, cinsiyet ayırımı kendinedir. Bir webmaster olarak webmaster forumuna hoşgeldiniz diyorum iyi forumlar dilerim..

ColdSwoRD

webmaster.tc
Arkadaşla burası tanışma bölümüdür, diğer hararetli fikirlerinizi ilgili bölümlerde tartışabilirsiniz bu konu da bir sakınca bulunmamaktadır, konu başlığı ile alakasız gelen yorumları sileceğim herkese iyi forumlar dilerim..

ByTRiSLaSiS

webmaster.tc
islamiyette şiddet yoktur
ayrıca tartışma yaratacak konulara forumumuzda yer verilmemektir
bu ülkede diğer ülkelerde oldugu gibi diğer dinlerde oldugu gibi baskı yoktur
herkez inancını yaşamakta serbesttir
Türkiye Cumhuriyet'i Özgür Bir Ülkedir -> bu şu demek değildir (Herkez birbirini tahrik edebilir)
Türkiye Cumhuriyet'inin Webmaster Forumu ise aynı niteliktedir
Bunları göz önüne alarak konu kilit üstad iyi forumlar..

Diğer üyelerden olumsuz yorumlar geleceği göz önüne alınmıştır..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...