• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

şemdinlide çatışma 5 şehit var !!!

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

seto

webmaster.tc
şemdinliden haber
birşey sorucam.Haberi izleyin orda diyorki teröristler telsiz konuşmalarından yansıyanlar diyor ve telsiz konuşması veriyor,veriyorda bana pek inandırıcı gelmedi çünkü adamın Türkçesi maşallah çok düzgün ve ses rengi pek doğulu halk tonlamasında değil.Bana biraz süsleme haber gibi geldi.
HABER VİDEOSU

Halil Bilgin

webmaster.tc
şemdinliden haber
birşey sorucam.Haberi izleyin orda diyorki teröristler telsiz konuşmalarından yansıyanlar diyor ve telsiz konuşması veriyor,veriyorda bana pek inandırıcı gelmedi çünkü adamın Türkçesi maşallah çok düzgün ve ses rengi pek doğulu halk tonlamasında değil.Bana biraz süsleme haber gibi geldi.
HABER VİDEOSU
pkk'lıların çoğu kürt değilki zaten ?

nukeci

webmaster.tc
Olay şu aslında silahlı kuvvetler konuşmayı deşifre edip yazılı veriyor yada sızıyor basına, ama iş güzar basın, aklınca canlandırma yapıyor, ve kameramanla ışıkcıya seslendittiriyor. Yoksa tabiki konuşma inandırıcı değil, hatta telsiz sesi bile değil... Sorumlu yayıncılık yaparak bir köşeye canlandırmadır yazmayıda düşünemedikleri için haberi maskara edip, "inanmamaya" sebeiyet veriyorlar. Yani porblem sizde değil arkadaşlar, Supermarketten bozma dükkanlarda basıncılık oynayanlarda rahat olun...

@Halil bilgin kardeşim namuzsuzluğun ırkı soyu ceddi olmaz abicim, çoğudur azıdır onun matematiğine girmeye gerek yok, Kürt bu ülkenin vatandaşıdır, Terörist ŞEREFSİZİ ayrı şeyler.

seto

webmaster.tc
Halil Bilgin
pkk'lıların çoğu kürt değilki zaten ?
Kesinlikle yanlış anlaşılmasın ! pkk demek kürt demek kürt demek de pkk demek değildir.Sadece şu var ki;pkk'nın en kuvvetli silahı kürtler.Tabiki bu bütününü,hepsini,tamamını,herkesi ifade etmez.