• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Seo arşivi satılır

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

chntrkylmz

webmaster.tc
Öncelikle selamun aleyküm yazıyı okuyana

Daha önce çeşitli web siteleri yapayoduma ma istediğim veriimi hiti alamıyodum özellikle bir tv sitesi açmıştım geçens ene 4 5 ay siteye ne gelen oldu negiden taki seo arşivi satın alana kadar bu diğer arşivlerin yanında oldukça zengin bir seo arşivi bu bu arşivdekileri yeni açtığım tv siteme uyguladım 2 3 hafta zamana yayarak yapmam lazımdı ama kısa sürede yaptım ve sitem birden fırladı googlede en üst sıralara geldim Star tv özellikle :D malum maçlar oluyo neyse bu arşivi olduğu gibi kmseye satmamanız karşılığında size satabilirim istediğiniz sitenizin seo çalışmasını kendiniz yapabilirsiniz pişman olmucağınıza ve işe yarıyıcağının garantisini verebilirim

Not: bu arşiv diğer internette bulucağınız arşivden 10 kat daha zengin bir arşivdir sadee 3 kişide olduğunu biliyorum

Aslında boyle bişey satılmaması lazım satmak da istemiyordum ama para lazım :) Arşivin fiyatı 150 Lira İndirim yok kendim 200 e almıştım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...