• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Seo Avcısını Deneyen Var mı?

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

hayat0027

webmaster.tc
S.a arkadaşlar internette dolaşırken seo avcısı diye bi siteye denk geldim seo adına ilgi çeken şeyler yazılmış ayrıca backlink olarakta 27 bin siteden bahsediyorlar önce direk atladım ama sonra vazgeçtim almaktan önce buradan sormak istedim bu paketi kullanan arkadaşlar varmı lütfen özelden veya yorum olarak bilgi verirlerse sevinirim selametle..

Link: Seo Avcısı

neisen

webmaster.tc
Link satış ortaklığı linkiniz anladığım kadarıyla.Belli ki siz denemişsiniz veya goomass gibi işe yaramaz setlerden aldığınız bilgileri kullanmaya çalışıyorsunuz

chntrkylmz

webmaster.tc
sana tavsiyem seo yaptırma ve parayla alma :D bak ben kendi seo arşivimi Oluşturdum Şaun tek bir sitem için seo çalışmasında bulundum ve o müthiş sonuç :D 1 Haftada site fırladı

chntrkylmz

webmaster.tc
Aynen bloggerda zaten asıl seo bence yapılır wp de fazla gerek kalmıo ama yinede farketmez wp blogger yapılmalı ben kendimi iyice geliştirdim Profosyonel olmasada iyid erecede kendi sitelerim seosunu yapıyorum .)

Senarist

webmaster.tc
Aynen bloggerda zaten asıl seo bence yapılır wp de fazla gerek kalmıo ama yinede farketmez wp blogger yapılmalı ben kendimi iyice geliştirdim Profosyonel olmasada iyid erecede kendi sitelerim seosunu yapıyorum .)
nasıl yaptın kardeşim seoyu anlatırmısın benim wmaracında test ettim 80 mı ne çıkmıştı seo puanı

me3met

webmaster.tc
SEO olayı basit bir iş değil basit olsa herkes yapar :) ama bence kafayı çalıştırırsan bu işi herkes yapar kendine göre