• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Seo gerçekten yalan mı?

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Chp

webmaster.tc
artık bunu iyiden iyiye düşünüyorum... Seo çalışması yaptırdığım bir sitem seo dan sonra diplere girerken aynı tema, içerik vs.. birebir kopyası üstlere çıkıyor. Ha muhakkak birileri çıkıp diyecekki işin ehline yaptırmamışsın. yalan bence hepsi. bu işin ehli falan yok arkadaş. madem ehli ise açar kendisine bir kaç site yükseltip reklamdan kazanır daima. link satar bişeyler yapar.. nedense ben hiç göremedim bu tür seo ile uğraşan o king arkadaşları. ve herkeste nedense hitli sitesini satınca bir daha o hite yaklaşan bir site yapamıyor. bugün bir nakliyat sitesi açsa bu seo kingi arkadaşlar, ilk sıraya çıkarsa en kötü ihtimalle onlara getirisi 5.000 tl. yani babasının oğluna çalışsa 5.000 tl alacak.
yok link al, yok şunu yap, yok bunu yap diyerek seo kingi olduğunu söyleyen, özelliklede wp de seo işinin yıllardır içindeyim diyen (afedersiniz ama üç kağıtçılara piyasa o kadar doydu ki) kişiler iki eklenti kurunca bi hallere giriyor. adam ilan bırakıyor film sitesi hitlendirilir. hit resmi koyuyor. ne işlem yapıyorsun diyorum eklenti kuruyorum diyor. yahu bırak git bi arkadaş herkes kuruyor o eklentileri.

wp de boşuna paranızı seo kralıyım diyen üç kağıtçılara kaptırmayın. bangır bangır her yerde onların para alıp kuracağı eklentiler var ve herkes tavsiye ediyor.

ve şu hit resmi koyanlar artık çakallıktan uzak durup o hitin kaynağınında resmini koysunlar. tonla hit sağlayan site var. ne malum oralardan alınmadığı?

wp seo işinden gram hayır görmemiş birisi olarak size son sözüm;
sakın paranızı o insanlara kaptırmayın. forumda da yazan eklentileri kurmaktan başka hiç bir işe yaramıyorlar çünkü.

Senarist

webmaster.tc
geçmiş olsun kardeş bende seo ya inanmıyorum o yüzden yazımı yazıyorum gelen yorumlara filan bakıyorum yok seo yok ıvır zıvır para vermem

Chp

webmaster.tc
Düşünmek lazım aslında biraz...
Madem bu adamlar bu kadar ustalar. bu kadar süperler neden kendilerine yapmıyorlar. İki eklenti ekleyip yok rapor çıkarıyoruz, yok şunu yapıyoruz yok bujnu yapıyoruz deyip anca insanların parasını alıyorlar. başkada bişey değil.

burakisci

webmaster.tc
İşte en büyük yanılgınız bu demişsiniz ya o uzmanları bugüne kadar görürdük diye, o uzmanların webmaster forumlarında iş peşinde mi koştuklarını sanıyorsunuz. Adamlar büyük firmalar da en az 10.000 TL maaş ile çalışıyor. Diğer kendine SEO uzmanı diyenler ise aç gözlülükten iş peşindeler sürekli, link satışı filanda yapıyorlar ama sürekli fazlasını istiyorlar :)

seo diye birşey vardır kesinlikle ancak seo googleyi yanıltma kandırma sanatıdır
siz eklediğiniz bir eklentiyle kandıramassınız eğer gerçekten kaliteli link alımı özgün makale girişi sağlamışsanız biter orda iş.

Akif BAYRAK

webmaster.tc
hayır bunu prof yapan arkadaşlarım var ben fazla anlamam iddamda yok. fakat
örnek emlak yazınca ilk sırad cıkan sitenin seo sunu arkadaşım yaptı yapıyor ve fiyat cok yüksek girecegim bu işe geliştirmem lazım kendimi

Chp

webmaster.tc
İşte en büyük yanılgınız bu demişsiniz ya o uzmanları bugüne kadar görürdük diye, o uzmanların webmaster forumlarında iş peşinde mi koştuklarını sanıyorsunuz. Adamlar büyük firmalar da en az 10.000 TL maaş ile çalışıyor. Diğer kendine SEO uzmanı diyenler ise aç gözlülükten iş peşindeler sürekli, link satışı filanda yapıyorlar ama sürekli fazlasını istiyorlar :)
hayır bunu prof yapan arkadaşlarım var ben fazla anlamam iddamda yok. fakat
örnek emlak yazınca ilk sırad cıkan sitenin seo sunu arkadaşım yaptı yapıyor ve fiyat cok yüksek girecegim bu işe geliştirmem lazım kendimi
aynen bende bunu diyorum işte.. zaten bu işi gerçekten yapabilenlerde ya çok yüksek meblağ isterler yada zaten bir yerlerde bu meblağlarla çalışıyorlardır...

yani iki eklenti kurup ping atıp seo yaptım demezler.