• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Serebro Fan Page | Satılık

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Nif Bilişim

webmaster.tc
Facebook Sayfanızın linki : (pm ile verilebilir)
Facebook Sayfanızın içeriği : Serebro Fan Sayfası
Sayfanızın Üye Sayısı : 40K Üstü

Merhaba; Serebro'nun resmi sayfasını geçmeye aday olan sayfamı satışa çıkartıyorum.
Sayfa son derece aktif olup, her geçen gün büyümektedir. Sayfa için 150TL'lik Facebook Reklam Kuponu kullanılmıştır.
Özel olarak hazırlanan web sitelerimizde reklamı son derece iyi ve titiz şekilde yapılmıştır. Günlük paylaşımlara göre; etkileşim gösteren sayfamız her geçen gün büyüyor.
Sayfa özel olarak sitelerimizde reklam olarak yayınlanmaktadır. Party Music vs 30K'ya yakın 5 sayfada düzenli olarak reklam olarak gösteriliyor.
Şuan yeniden 50$'lık Facebook Reklam kuponu aldım ve Facebook'ta reklamı vardır.
Sayfayla ilgilenemediğim için satmayı düşünüyorum.

Sayfa günlük olarak 1-5 K arası beğeni alıyor, günlük olarak süper ötesi reklamı yapılıyor.
Sayfaya günlük ortalama 5 mesaj geliyor. İlerde serebro'nun menejerine sayfayı satma imkanınız olabilir.

Sayfanın hakkında görsel kanıtlar;

Sayfa linki PM ile gönderilir, Sayfa için kafamda belirli bir fiyat yok.

Ödeme Yolları: Misli - Paypal - Ziraat Bankası

İletişim Skype: cagri.altundag

rapoel

webmaster.tc
Şuan kafandaki fiyatın yüksek olduğunu bildiğimden, elden çıkarmak istediğin zaman kelepire düşerse haber ver diyeceğim sadece :)