• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Sıkıntılı Dönem

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Rapunzel

webmaster.tc
Arkadaşlar yaklaşık 4 aydır sıkıntılı bir dönem geçiriyorum sıkıntı bükülmeyen kapanmayan bir dirsek kırıgı.önümde bir ameliyat daha var yani yaklaşık 5 6 ay daha evdeyim. nasıl bir site açsam önerisi istiyorum sizden.az da olsa bikaç kuruş elime nasıl geçer?

Mamba

webmaster.tc
Bir diğer konu da
http://www.webmaster.tc/site-satisi/www-cafedeyiz-biz-1180.html

site ile ilgilenemediğiniz için cafedeyiz.biz 'i satmak istediğinizi söyleyip, başka bir konu açarak yeni bir site açmak istiyorum ancak dirseğim de problem var bu yüzden site önerileri almak istediğinizi söylüyorsunuz, kusura bakmayın ancak siz ne yapmaya çalışıyorsunuz ? İnsanların duyguları ile oynayıp domain satmak, diğer tarafdan da yeni bir site açmak mı ? Bence sizin sağlık durumunuz gayet yerinde ;)

Rapunzel

webmaster.tc
Bir diğer konu da
http://www.webmaster.tc/site-satisi/www-cafedeyiz-biz-1180.html

site ile ilgilenemediğiniz için cafedeyiz.biz 'i satmak istediğinizi söyleyip, başka bir konu açarak yeni bir site açmak istiyorum ancak dirseğim de problem var bu yüzden site önerileri almak istediğinizi söylüyorsunuz, kusura bakmayın ancak siz ne yapmaya çalışıyorsunuz ? İnsanların duyguları ile oynayıp domain satmak, diğer tarafdan da yeni bir site açmak mı ? Bence sizin sağlık durumunuz gayet yerinde ;)
allah seni bildigi gibi yapsın(amin)
konuyu oku host domain bitiyor kapanıyor.birinin belki işine yarar belki domain hoşuna gider alır sadece önerini yap veya siteyi satın al veya allahını seversen bi git

Mamba

webmaster.tc
Bana göre çok komiksin :)
Hayırlı satışlar olsun o zaman kardeş ;)

bicoder

webmaster.tc
Genel blog açıp, Gördüğün her konuyu anlatabilirsin. Uzun vadede iyi gelir sağlar.