• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Sınırsız Trafik, Sınırsız Subdomain, Sınırsız E-posta 25GB Alan %50 İndirim!

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

janko06161

webmaster.tc

Merhaba arkadaşlar.
7 Kasım 2012 tarihinde aldığım ISIM+TESCIL[.]NET silver hostingi satıyorum.
4 ay oldu hostingi kullanalı. Yani 8 ay sonra ücret ödeyerek süresini uzatacaksınız. Son derece hızlı bir hosting bu hostingin özellikleri aynı olan bir hostingi başka hosting firmalarında bu fiyata bulamayacağınızı belirtmek isterim. Hostingi satma nedenim okulumun olması, derslerime pek ilgi veremiyorum. Hosting ve siteleri satıp hayatımdan bu işi çıkarıyorum. Yoksa satmazdım.

Bugün vargonende gezinirken gözüme bir sayfa çarptı girdim, benim hostingimin yarısı olamayacak hosting 319$ dan satılıyor. Aşağıdaki resimde beraber inceleyelim.

Arkadaşlar yukarıdakileri bırakın sadece en sonda olan P4 Cloud Hosting / LCP hostingine bakın 319$. 20GB disk alanı, benimkinde 25GB. 750 adet E-POSTA, benimkinde SINIRSIZ. 100GB aylık trafik, benimkinde SINIRSIZ. Şimdi koyacağım resimde bu hostingin detaylı özellikleri verilmektedir. Bu özelliklerle aşağıdaki benim hostingin özelliklerini karşılaştırınız.

1 alan adı barındırabiliyorsunuz, benimkinde ise 2. 10 tane subdomain alabiliyorsunuz, benimkinde SINIRSIZ. 10 tane FTP hesabı açabiliyorsunuz, benimkinde LİMİTSİZ. E-Posta kotası 20GB, benimkinde 250GB. :)

ARTIK SÖZ SİZDE!

Hostingin özelliklerine geçelim. Hostingin özellikleri aşağıdadır.

ÖZELLİKLER:

AYRINTILI ÖZELLİKLER: Silver Windows Hosting Paketi | isimtescil.net Windows Cloud Hosting Hizmetleri

Önemli bilgiler:
- Hosting şuan Linux isterseniz Windows'a çevirebilirsiniz.
- Bu hostingde destek almak için ticket ve müşteri temsilciniz bulunmaktadır, yani karşılaştığınız sorunu anında çözebileceksiniz.
- 2 domain ekleme hakkınız bulunmaktadır. Limitsiz aylık trafik ve subdomain. Disk alanı 25GB.
- Güvenlik olarak DR Web Antivirüs mevcut. Bu hostingde 4 yıl ödeyin 5 yıl kullanın özelliği var.

HOSTİNGİ ALDIKTAN SONRA HER TÜRLÜ YARDIMI YAPMAYA HAZIRIM, MESELA YAPAMADIĞINIZ BİR ŞEY HAKKINDA BENİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

Vargonen.com'da bu hostingin özelliklerinin yarısı olan bir hosting 600:tl Kanıtı ikinci resimde bulunmaktadır. İsteyenler için bu linke tıklayarak öğrenebilirler. Link: https://www.vargonen.com/premium-hosting
Hostingin normal fiyatı: 66,50$ (120TL)
Benim fiyatım ise 60:tl (60:tl kar etmiş oluyorsunuz.)

Artı yanında bir domain hediye ediyorum.
Domainler:

* benimteknolojim.net
* webmasterdevi.net

Yukarıdaki domainlerden bir tanesini seçebilirsiniz. Şuanda ISIM+TESCIL hesabımda 4 domain var. İkisi yukarda bir tanesi benim kişisel onu satmayı düşünmüyorum. Diğeri ise oyundostu.org. Bu domainide isteğiniz üzere satabilirim.
Evet arkadaşlar pm atarak iletişim bilgilerimi veririm. Güvenlik için her şeyi verebilirim. Güveni olmayan benimle iletişime geçmesinler. Bu forumda birçok ve r10da bir çok arkadaşımı güvenlik için referans gösterebilirim.

Evet arkadaşlar fiyat fazla gelirse pm atın anlaşabiliriz.

Ekledi: alıcı yok mu ya. :) sadece interneti bıraktığım için satıyorum, yoksa satmazdım.