• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Sınrısız cpu%100 hosting

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

TeknoTost

webmaster.tc
VPS VEYA RESLERDE OLABİLİR.

Dosya İndirme sitesi yapacağım. Onun yükünü karşılayacak bir vps veya resler alıcam

Sınırsız trafik ve alan istiyorum.

%100 Cpu limiti olacak.

Fiyat: şuan Aylık 40 TL verebilirim.

anindahosting

webmaster.tc

TeknoTost

webmaster.tc
Efendim Bunun için Dedicated almanız gerekir Çünkü Bildiğiniz gibi böyle siteler Dedicated sunucularında büyük firmalarda barınmaktadır. Reseller veyahutta VPS bunu karşılamaz
VPS Biraz dayanabilir ancak reseller aldığınız hiçbir firma buna izin vermez malesef

Saygılarımla
Süleyman ETEM
Linux webhosting,Linux Reseller,VDS-VPS,Kiraliksunucu,Dedicated,webhosting,Google Adwords,reseller hosting,reseller bayi,linux bayi,reklamc1l1k,domain tescil,alanad1 tescil hizmetleri v
Hocam okadar prf değil ya. Script indirme sitesi falan. oalcak.

anindahosting

webmaster.tc
Hocam okadar prf değil ya. Script indirme sitesi falan. oalcak.
Öyle olacaksa onun için cpu ya gerek yok başka Upload Sitesinden Upload ederek paylaşabilirsiniz efendim buradan bir arkadasa hizmet sağlıyoruz kendisi Film İndirme Sitesi için webhosting almıştır Limitsiz Gayet memnundur 2aydır hizmet alıyordur. sizede böyle bir webhosting sağlayabiliriz aylık 7TL dir.
SSD Disktir HDD ölmesi gibi sorunlar yaşamazsınız

Full İndir - Oyun İndir - Film İndir | Full-indir.gen.tr

intoDNS: full-indir.gen.tr - check DNS server and mail server health

soneriax

webmaster.tc
%100? varmı öyle bi yer bende alırım :) dedi ancak. vps mümkünatı yok adı üstünde virtual sanal parçalanmış ..

cmetin_88

webmaster.tc
%100 Cpu limiti bizde yok diyen firma yalan söylemiş olur ben daha bu zamana kadar hiç denk gelmedim %100 cpu izni veren firma

Ziyaeddin

webmaster.tc
Vakif Bilisim da

Limitsiz Alt Adı barındırma
Limitsiz Aylık Trafik
Limitsiz Disk
Limitsiz Alt Özellikler
özelliklerinde rese var 15 Türk Lirası