• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Site Açıyorum ama Yardıma İhtiyacım Var Size Sorularım olacak

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

fevzi

webmaster.tc
Ben biraz acemiyim webmasterlık konusunda size sorum olacak.

-Ben domain aldım.Benim projemde sitede sadece index sayfası olacak.reklam amaçlı bir site nasıl yaparım sadece indexli bi siteyi ?

neisen

webmaster.tc
Dreamweaver veya basit html ile yapabilirsiniz.Landing page yapacaksınız sanırım.Squeeze page veya landing page yapacaksanız wp nin optimize press eklentisini de kullanabilirsiniz.

Rapunzel

webmaster.tc
Dreamweaver veya basit html ile yapabilirsiniz.Landing page yapacaksınız sanırım.Squeeze page veya landing page yapacaksanız wp nin optimize press eklentisini de kullanabilirsiniz.
Adam bu işlerden anlamıyorum dedi seninki ( Amilaz nişastayı dikstrin ve maltoza çeviren enzim ) oldu :)

neisen

webmaster.tc
Adam bu işlerden anlamıyorum dedi seninki ( Amilaz nişastayı dikstrin ve maltoza çeviren enzim ) oldu :)
Yok canım o kadar zor değil.En kötü frontpage ile yapılır.Ne bileyim bunlar benim kolayıma gelen şeyler bunlardan daha kolayı varsa bende vakit kaybetmişim boşuna:) ama optimize press en kolayı eğer o tarz birşey istiyorsa.

gandal3434

webmaster.tc
Arkadaşlar Acill yardım edermisiniz lütfenn..Lisede okuyorum ögretmen dönem ödevi istedi veritabanına girip php kodlarla bi site yapıcaksın dedi kullanıcı adı şifre giricen içine girince çıkış butonu olacak tıklayınca cıkacak dıyor ödev yarına son elınde böyle basit bişey olan varmı lütfenn ??

gkbrk

webmaster.tc
Arkadaşlar Acill yardım edermisiniz lütfenn..Lisede okuyorum ögretmen dönem ödevi istedi veritabanına girip php kodlarla bi site yapıcaksın dedi kullanıcı adı şifre giricen içine girince çıkış butonu olacak tıklayınca cıkacak dıyor ödev yarına son elınde böyle basit bişey olan varmı lütfenn ??
Yeni konu açarsan daha iyi yardım alırsın.