• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Site adının değişmesi ...?

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

seto

webmaster.tc
Sitemin şuandaki adı
İstebuvideo.com - En Yeni Türk Video Portalı
Google'da da doğal olarak böyle.
Peki ben şimdi sitemin adını değiştirirsem örnek: istebuvideo.com online video izle veya video izle veya başka bişey olarak değiştirirsem bu benim google etiketlerinde almış olduğum sıralamalarda veya başka bişeyde olumsuz etki yaratır mı?

Domain Değişirse Domain Sırasıda Doğal Olarak Değişecektir Daha İyi bir Domainse Yükselecek Kötüyse Alçalacaktır Doğal Olarak Ama Tabi Tekrar Yükseltebilirsin Sonra Domain Banlıysa Asla Google İndexlemez

N0VA

webmaster.tc
Domain Değişirse Domain Sırasıda Doğal Olarak Değişecektir Daha İyi bir Domainse Yükselecek Kötüyse Alçalacaktır Doğal Olarak Ama Tabi Tekrar Yükseltebilirsin Sonra Domain Banlıysa Asla Google İndexlemez
Tamamen alakasız bir cevap olmuş benim anladığıma göre.

Arkadaş title olayından yani başlığından bahsetmiş. Google'a o şekilde indexlenmiş bunu düzeltirsem sorun olur mu diyor.

Ben çok sitemin düzelttim. Eğer bilgili olarak yapıyorsanız iyi yönde etki eder ama başlıkta o anahtar kelimeleri kullanmanızı tavsiye ederim şahsen. Yükseltir onlar sizi.

seto

webmaster.tc
Tamamen alakasız bir cevap olmuş benim anladığıma göre.

Arkadaş title olayından yani başlığından bahsetmiş. Google'a o şekilde indexlenmiş bunu düzeltirsem sorun olur mu diyor.

Ben çok sitemin düzelttim. Eğer bilgili olarak yapıyorsanız iyi yönde etki eder ama başlıkta o anahtar kelimeleri kullanmanızı tavsiye ederim şahsen. Yükseltir onlar sizi.
Yardımın için teşekkürler arkadaşım...

seto

webmaster.tc
Olumsuz etkisi olur ama sonradan artış olurmu bilemeyiz.
Ya işte benimde kafamı kurcalıyan o aslında.Tamam eminim google'ın çalışma şekline göre bi aksama olacaktır.Arkadaşın dediği gibi aynı zamanda da index olarakta gönderim yaparsam daha etkin olacağınıda düşünüyorum.2 ara 1 derede kaldım :)

masterking

webmaster.tc
google da ki sıralaman da düşüş olur. Tekrar sıralama da yükselmek için bir süre çalışma yapmak zorunda kalırsın