• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Site Güvenlik Analizi İlk 2 Yoruma Ücretsiz Detaylar İçeride

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Merhaba arkadaşlar Kısa Süreliğine bir kampanya yapayım dedim.
Sitelerinizde kurulu scriptlerde herhangi bir güvenlik açığı olup olmadıgını tespit edilip , varsa çözüm yollarıyla beraber sizlere PM olarak cevap atılacaktır.
SUNUCUNUZDAN kaynaklı herhangi bir güvenlik zaafiyeti değerlendirmesi , server tarama vs. yapmıyoruz.Bu çalışma tamamen sizin scriptinizle alakalı tespit çözüm önerileri içindir.
Gerekli analizler yapılırken sizden hiç bir şekilde kişisel bilgileriniz istenmiyecektir. Panel, Ftp Gibi.

Dönüşler Ve Raporlama En Geç 24 Saat İçerisinde Yapılacaktır.

Ücretsiz analizler bitmiştir. katılan arkadaşlara teşekkürler.
Ücretli Hizmetlerimizde Analiz Hizmetine Ek Olarak ;
Yazılımsal Firewall Kurulumu (Ddos, Xss, Sql , Csrf ) Gibi saldırı yöntemlerini Engeller.
Analiz Sonucunda Bulunan Açıkların Kapatılması.
Sunucu(Host) Güvenliğinin Sağlanması Gerekli konfigürasyonların yapılandırılması.
Ve CloudFlare Optimizasyonu.
Ücretimiz 5 :tl ' dir.

Referanslar ;

RAPORU ALDIM DETAYLI ŞEKİLDE Bİldirmiş arkadaş söylediklerini yerine getirmem lazım yoksa site eldengidecek :D
Gayet başarılı bir analiz. Teşekkürler.

-------------Talep Formatı -----------
Site İsmi :
İletişim Mail Adresi :
---------------------------------------

sezginex

webmaster.tc
Çok iyi servis kardeşim :) ben domainimi alamıyorum birinden ya onada çözüm var mı ki :)

sezginex

webmaster.tc
Yok hocam almak için benden parayı aldı domainimi vermedi :D ve bu forumda artık online olursanız sevinirim/seviniriz :)

Ücretsiz analizler bitmiştir. katılan arkadaşlara teşekkürler.
Ücretli Hizmetlerimizde Analiz Hizmetine Ek Olarak ;
Yazılımsal Firewall Kurulumu (Ddos, Xss, Sql , Csrf ) Gibi saldırı yöntemlerini Engeller.
Analiz Sonucunda Bulunan Açıkların Kapatılması.
Sunucu(Host) Güvenliğinin Sağlanması Gerekli konfigürasyonların yapılandırılması.
Ve CloudFlare Optimizasyonu.
Ücretimiz 5 :tl ' dir.