• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

site inceleme yardım

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

levent589

webmaster.tc
web işlerinde yeniyim,hatta çok az bilgim var.sağolsun webci arkadaşım beni kazıkladı ama sayesinde öğreniyorum www.kolaytoner isimli sitem var.arama kelimelerimde ilk 500 de birgün 60. çıkıyorum bir gün yokum böyle devam ediyor.
webmastertools kullanıyorum sitem google tanımlı alexa değerim 812.248 sitem 7 aylık (kolay toner) kelimesinde ilk sıradayım acaba nerede yanlış yapıyorum, sitemi inceleyip yol gösterecek yardımsever arkadaşların yardımlarını rica ediyorum

levent589

webmaster.tc
inşallah bekliyorum aslında çok ince noktalarda takıldığımı sanıyorum ama yinede ilgin için teşekkür ederim

GüçNet

webmaster.tc
hocam sıkıntıyı anlayamadım "kolay toner" kelimesinde ilk sıradaymışsınız zaten ?

levent589

webmaster.tc
cevap için teşekkürler domain adımda ilk sıradayım anlatmak istediğim sitem google tarafından tanınıyor,derdim ise başka anahtar kelimelerde örneğin toner dolum yada hp toner dolum kelimesinde aratma yapınca bir gün 75.sıra,2.gün 175.sıra üçüncü gün ilk 500 yok 4.gün tekrar 80 sıra gidip gelmem site haritası yada robotx dosyamdan şüpheleniyorum ilgisi olabilirmi?

mFurkan

webmaster.tc
Sitenizde yan kelimelerden de hit almak istiyorsanız bununla ilgili iç ve dış çalışmalar yapmalısınız. Öncelikli olarak yan kelimeniz ile ilgili doyurucu içerik hazırlamalı ve bunları dış seo çalışmaları ile güçlendirmelisiniz. Keyword domaine sahip olduğunuz için ilk sıraya erişmeniz pek zor olmamıştır. Ancak yan kelimeler için biraz uğraşmanız gerekiyor.