• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Site Yönlendirme Kodu

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

inforesim

webmaster.tc
Siteniz de bir sayfaya girince, Kişiyi başka sayfaya yönlendirme ihtiyacı hissetmişsinizdir veya Bir giriş paneli yazmışsınızdır ve Giriş sonrası yönlendirme yapılması gerekmektedir. Normal de php de header("Location kullanılsada, Çoğu zaman hatalar çıkartabiliyor.

Sizlere, HTML olarak site yönlendirme kodunu sunacağım :)

HTML:
<meta http-equiv="refresh" content="sure;URL=http://www.yonlendirilecekadres.com">
sure yazan kısma, Saniye cinsinden kaç sn sonra yönlendirileceğini yazıyoruz (Örnek : 10), yonlendirilecekadres.com yerine ise Yönlendirilecek adresi yazıyoruz.

Not : Üye giriş paneli vs. de kullanacaksanız, Bu koddan sonra exit(); ekleyin. Aksi taktir de, Bu kodun altındaki veriler de sayfaya yüklenecektir. Ama exit(); diyerek bu koddan sonrasının yüklenmesini engelleyebilirsiniz.

PHP:
<?php
exit();
?>

gkbrk

webmaster.tc
Eline sağlık. Bir de PHP'de header kullanırız üye paneli görünmez bile. Yoksa olayı yanlış mı anladım?

sandstorm35

webmaster.tc
Arkadaşlar aranıza yeni katıldım ve izniniz olursa bir sorum olacak buna benzer bir kodla internet sitesine girebiliyorum ama ben birde buna ek olarak username ve şifreyide otomatik yapıştırıp sitenin diğer sayfasına geçiş yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

inforesim

webmaster.tc
Arkadaşlar aranıza yeni katıldım ve izniniz olursa bir sorum olacak buna benzer bir kodla internet sitesine girebiliyorum ama ben birde buna ek olarak username ve şifreyide otomatik yapıştırıp sitenin diğer sayfasına geçiş yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz
Maalesef tarayıcı tabanlı başka siteye o tarz veri gönderemezsin.

sandstorm35

webmaster.tc
böyle bir program var su an uğraştığım ama üzerinde bir kaç değişiklik yaptım eski versiyonda oluyor güncellediğim versiyonunda sürekli hata veriyor çözemedim bir türlü