• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Sitelere Online Bedava Otomatik Backlink Ekle

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

KurnazayRap

webmaster.tc
Azda olsa sitenize yarar sağlayacak whois, analiz v.b. sitelerden aşağıdaki siteyi (otomatikbacklink.tk) kullanarak online ücretsiz backlink alabilirsiniz, şimdilik az sayıda otomatik backlink üretimi mevcut ama ilerleyen zamanlarda bu sayı sizlerden gelen ilgiye göre arttırılabilir. :eek:

Önemli not; Bu hizmet sitesindeki boş kutucuğa sitenizin başına http:// ve www eklemeden girin site adresinizi, örnek: www.cimrikumru.com değilde yalın halde yani cimrikumru.com olarak.;)

Site adresi: www.otomatikbacklink.tk

Keyifli forumlar. ;)

KurnazayRap

webmaster.tc
hiç işe yaramıyor bence kötü bi sistem olmuş kusura bakmayın
15 üzeri bedava backlink veriyoruz daha ne istiyorsun ve hergün git gide artıyor, site adını gir enter a bas hepsi bu, yeni bir site aç bu sitedeki sitelerden backlink al 10 dakika sonra siten googleda index alır, ayrıca neyini beğenmediniz sitenin emin olun birşey anlıyamadım eğer bir şeye kötü diyorsanız nedenini yazın, yazın ki aydınlanalım eğer yazmıyorsanızda sizi kimse önemsemez, mesaj sayınız artsın diye mi böyle saçma cevap yazıyorsunuz bazen düşünüyorum kıskanıyonuz mu amacınız ne anlamıyorum sizin gibileri. :cool: