• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Sitem Hacklendi Nasıl Düzeltebilirim ?

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

inforesim

webmaster.tc
Büyük ihtimal kullandığınız yazılım da açık olabilir veya Direk sunucu dan girmiş olabilirler. En olmadı ihtimal, Bilgisayarınız da keylogger olabilir. FTP nizdek bir caps atarmısınız ? Dosyaları silmişler mi ?

Büyük ihtimal kullandığınız yazılım da açık olabilir veya Direk sunucu dan girmiş olabilirler. En olmadı ihtimal, Bilgisayarınız da keylogger olabilir. FTP nizdek bir caps atarmısınız ? Dosyaları silmişler mi ?
hayır ftpde tüm dosyalarım duruyor açıkcası it*n biri eklemişti sitende açık var düzeltirim istersen filan demişti bende yok demiştim kesin o yaptı. keyloger filan yemedim yani.

index dosyasını değiştirdim düzeldi arkadaşlar herkese teşekkürler yardımcı olmaya çalışan yapanıda allaha havale ediyorum

inforesim

webmaster.tc
index dosyasını değiştirdim düzeldi arkadaşlar herkese teşekkürler yardımcı olmaya çalışan yapanıda allaha havale ediyorum
Eset kur ve Ftp dosyalarının hepsini masaüstüne klasöre çek. Ardından eset ile Tarat eğer shell dosyası var ise Hemen bulacaktır. Eğer yok ise de Büyük ihtimal yazılım da açık var gene hackleyeceklerdir.

Rapunzel

webmaster.tc
bu ara lavugun biri geziyor ortalıkta açıkları düzeltirim diye index atıyor.bu lavuk aramızda haberiniz olsun banada yaptı aklı sıra hack yapıyor