• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Sitemap Sorunu?

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

byaslan

webmaster.tc
Arkadaşlar bir türlü aşamadığım bir sitemap sorunum var.Hiç denk gelmediğim birşey şimdiye kadar hata Son güncelleme daha bitmedi! Kullanılan bellek miktarını yükseltebilir veya kurulum süresini uzatabilirsiniz bu şekilde ve siteadresi.com/sitemap.xml de güncellenmediği sürece boş sayfa çıkıyor.

Forum da yer alan alternatif çözüm önerilerinin hepsini denedim bellek miktarını 0da yaptım 120 de ama olmuyor.Bir çözüm önerisi olan varmıdır aceba çünkü heran güncellemek gerekiyor.Konunun sunucu bağlantılı birşey olup olmadığı konusunda da hiçbir fikrim yok varsa bu sorunu yaşayıp çözen yardımcı olursa sevinirim..

DWather

webmaster.tc
sitemap.xml'in dinamik php ile mi oluşturuluyor yoksa php ile fwrite ile mi yapılıyor ?

inforesim

webmaster.tc
Bellek miktarı ile Alakalı bir sorun bu. hosting değiştirirsen sorun kalkacaktır.

byaslan

webmaster.tc
wordpress sistem kullanıyorum hocam.

Hosting firması ile görüştüm aslında kaliteli bir firma ama ancak vps gibi bir tercihim olursa özel eklentiler vs yapılabileceğini söylediler.Sanırım elle güncellemekten başka çare kalmıyor bu durumda...

RAPOTEK

webmaster.tc
arkadaşım sorunun çözümü şu şekil bir ay öncede benim başıma geldi aynısı ve google webmaster aracı sitemaplarıma hata veriyordu çözümü Google XML Sitemaps eklentisi kullanıyorsun sanırım ayarlarından Kullanılacak bellek sınırını şuna yükseltmeyi dene yazan yere 60M yaz bazı forumlarda gördüm çogu arkadaş sonuna M koymayı unutuyor sonra hemen altındaki İşlemi gerçekleştirmek için gereken zaman sınırını şuna yükseltmeyi dene kısmını ise 0 yap sorun düzelecektir diye düşünüyorum ben bu şekilde çözmüştür

aliaga06

webmaster.tc
arkadaşım sorunun çözümü şu şekil bir ay öncede benim başıma geldi aynısı ve google webmaster aracı sitemaplarıma hata veriyordu çözümü Google XML Sitemaps eklentisi kullanıyorsun sanırım ayarlarından Kullanılacak bellek sınırını şuna yükseltmeyi dene yazan yere 60M yaz bazı forumlarda gördüm çogu arkadaş sonuna M koymayı unutuyor sonra hemen altındaki İşlemi gerçekleştirmek için gereken zaman sınırını şuna yükseltmeyi dene kısmını ise 0 yap sorun düzelecektir diye düşünüyorum ben bu şekilde çözmüştür
Bu çözüm önerisi sorunu kaldıracaktır ortadan sanırım..