• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Sitemi Nasıl Yükseltirim?

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

sefaburak07

webmaster.tc
Merhaba iyi akşamlar.

Arkadaşlar geçen hafta pazartesi açığın flash oyun sitem hakkında sizlerden yardım,bilgi almak istiyorum.

- Oyun sitemin hitini nasıl arttırabilirim?
- Arama motorlarında nasıl yükselebilirim?
- Hangi etiketlerde yoğunlaşmalıyım?
- ve önerebileceğiniz baska şeyler?

- Konuyu nereye açıcagıma karar veremedim yanlıs yerde ise mod arkadaşlar taşırsa sevinirim.

webcini

webmaster.tc
flash oyun siteleri cok rekabet görüyo seo işinde uzman degilseniz veya seocunuz yoksa çok zor benim önerim seo hakkında makaleler okuyup kendinizi geliştirmeniz

inforesim

webmaster.tc
Bence başka sektörler de tecrübe edinin (daha kolay bir sektör), 1-2 ufak kelimede çıkmak için çalışmalar yapın ve ardından flash oyun sektörüne dönün.

seto

webmaster.tc
Hocam
-Backlink çalışması yap ve yaparken dikkatli ol.(linkfarm sitelerini kullanma,50 tane pr0 site yerine 5 tane pr6 ve üzeri siteye link ver.)
-Düzenli aralıklarla sitende değişikliklerde bulun.
-Makale yap ve ya yaptır.(her yerde,hepsi linkleri ile ve makalesi ile aynı olmasın spam algılana bilirsin.Tabi kasmak istediğin kelime varsa backlink'lerini o kelime üzerinde ver.)
-Sitemap işini iyi durumda çalıştır.
-.txt yi kontrol et ve botların görevlerini istediğin gibi belirle.
Bunlar ilk etapta sana verebileceğim tavsiyeler hocam.

Flash oyun sitesi açıp 1.000 tekile ulastım ama sonra bıraktım o işi para getirisi olmadı hiç.

good16

webmaster.tc
Ben kardeşimin bakugan şu adlı oyununu oyna dediğini hatırlamıyorum.Sadece bakugan oyna diye yazar.Siz de o halde site belli bir zamana erişince bakugan textli link alın.Sağlam sitelerden.Biraz da bakugan üzerine oyun çıkartın.Hatta linkleri o oyunlara ya da kategoriye verin.Ben böyle çıkacağınızı düşünüyorum , kendim az çok faydasını gördüm.

Fantasma

webmaster.tc
zorlu bir sektör seçmişsin eğer seo uzmanına vericek paran yoksa internet üzerinden makalelerin tümünü okumaya çalış yanlız yükseltmeye çalışırkende dibe götürme sandboxa düşürme kendi sektörüne göre dikkatli bir şekilde 2-3 tane link al pr değeri yüksek olsun bir nebzede olsa yükselme olur. site optimizasyonunu iyi yap