• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Sitemin PageRank Düşüşü ve Yükselme Durumu

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Mamba

webmaster.tc
Merhabalar,

Sitem uzun zamandır PR2 idi. Ancak Kasım güncellemesinde 1 'e geriledi ve AdSense'de ki gelir düşüşünün nedenini de bu şekilde anlamış oldum.

Sayfa gösteriminde ve tekil de düşüş olsa da fazla bir düşüş yok. Ancak ben bu sitemi yükseltmek istiyorum. Tekil olarak da gelir olarak da.

Bu konuda yardımcı olacak profesyonel kişiler aramaktayım.
Yardımcı olacak arkadaşların cevaplarını beklemekteyim.

inforesim

webmaster.tc
Pr düşüşü ile Gelirin her hangi alakası yok. Pr 0 olarak yüzlerce k hit alan siteler var. Artık PR nin suyu çıktı denebilir.

Onun dışında sitene yaptığın bir çalışma sonucu, Siten gerilemiş ve PR değerin düşmüş olabilir.

Mamba

webmaster.tc
Pr düşüşü ile Gelirin her hangi alakası yok. Pr 0 olarak yüzlerce k hit alan siteler var. Artık PR nin suyu çıktı denebilir.

Onun dışında sitene yaptığın bir çalışma sonucu, Siten gerilemiş ve PR değerin düşmüş olabilir.
Hitinin yükselmesi için bir fikriniz var mı ? Ne yapılabilir ?

ctis

webmaster.tc
350 forum tanitimi yaptirdigim sitem PR2 ye yukselirken , 5-6 tane kaliteli linkimin oldugu sitem PR4 e yukseldi.

AZ SAYIDA KALITELI LINKLER ALMAYA BAKIN ARKADASLAR.

Tevfik

webmaster.tc
2 sitede link'im ekli birinin dmoz kayıtı var diğerinin yok ikisi de PR 2 de ve sadece özgün içerikte bulunuyorum. Bence başka birşeye gerek yok diye düşünüyorum

seto

webmaster.tc
350 forum tanitimi yaptirdigim sitem PR2 ye yukselirken , 5-6 tane kaliteli linkimin oldugu sitem PR4 e yukseldi.

AZ SAYIDA KALITELI LINKLER ALMAYA BAKIN ARKADASLAR.

Katılıyorum.Google kuru gürültüyü sevmiyor,az olsun ama kaliteli olsun diyor.
Bende günde 1500'ü geçerken 7 kasındaki hit sayım 871 e düştü ve sinirlerim bozuldu.:(Haftasonları 200'i geçtim,haftaiçi 1500'den aşağı inmezken buralara kadar geriledim.:(