• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Sitemin seo ayarında bir sorun var yardım !

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Arkadaşlar öncelikle selamun aleykum benim Filmhdkalite.com Online Türkçe HD Kaliteli Film izle adında bi film sitem var fakat şöle bir sorunum var,

misal olarak googleye a adında bir film sitesi yazdık en başta o siteye ait bilgiler çıkıyor yani şöle örnek olarak;

Asitesi.com Hd kaliteli film izleyin

Katagoriler

Türkçe dublaj Türkçe altyazılı

Aşk Filmleri izle Komedi Filmleri izle

gibi şeyler çıkıyor arkadaşlar yani dahada açarsak konuyu örnek olarak,

googleye Webmaster.TC | Trkiye Cumhuriyeti'nin Webmaster Forumu yazdığımızda en başta şöle bişi cıkıyor;

Webmaster.TC | Türkiye Cumhuriyeti'nin Webmaster Forumu
Webmaster.TC | Trkiye Cumhuriyeti'nin Webmaster Forumu Türkiye'deki Webmaster sektörünü doldurmak amacıyla kurulmuş bir Forumdur. Forumumuz üzerinde "Webmaster" lık ile İlgili bilgi paylaşımı ...

Film Sitelerini ... Arkadaşımızı Kaybettik

Kayıt Ol Webmaster.TC Forum Kuralları

..

Fakat Benim siteyi yazdığımda ise sadece adı çıkıyor okadar başka bişi çıkmıyor nasıl çıkmasını sağlıyabilirim lütfen yardım edin teşekkürler,

Uzun oldu biraz kusura bakmayın arkadaşlar :D

sitemap oluşturdum zaten googlede 2 bin indexsim var fakat hele daha anlattığım gibi olmadı lütfen yardım edin

kankam3321

webmaster.tc
hocam meta taglarda tam kontrol ettim zaten all in one seo kurulu sitemde :S
HTML:
Filmhdkalite.com Online Türkçe HD Kaliteli Film izle
www.filmhdkalite.com/Paylaşfilmhdkalite.com Online Film İzleme Platformu. ... 720p film izle, film, hd kaliteli film izle, film hd kalite, filmhdkalite · ana sayfa · en çok izlenenler · Sitemizin ...
Sitenizin google de görünülürlüğü bu.

Descriptionlarınızıda kontrol etim sıkıntı yok yani. Google düzgün olarak indexlemiş..