• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Sitemize Günlük Olarak Yazı Ekleyebilecek Editörler Aranıyor

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

bergutay

webmaster.tc
olarak bizimle çalışacak arkadaşlar arıyoruz.

Borsahocam.com, ekonomi ve borsa ağırlıklı bir web sitesidir. Sitede ayrıca politika, spor, yaşam-teknoloji bölümleri de bulunmaktadır.

Sizlerden ekonomi, politika, spor, yaşam-teknoloji bölümlerine haber eklemenizi istiyoruz.

Eklenecek haberler için istenilen özellikler;

En az 200 kelime olacaktır.

Copy-Paste yani çalıntı içerik olmayacaktır. Yazılar için yaratıcılıktan daha çok araştırma önemlidir. Örneğin; internette rastladığınız bir haberi yeniden kendi cümlelerinizle yazabilirsiniz. Bu sayede bir haber eklemeniz 10 dakikanızı alacaktır.

Kullandığınız üslup resmi bir dil olacaktır. Haberlerde kişisel yorum ve hakarete benzer herhangi bir ifade yer almayacaktır.

Eklenecek haberler için istenilen özellikler sizlere uygunsa;

Size ait olacak kullanıcı adı ve şifre ile "Borsahocam Editör Paneline" giriş yapacaksınız. Bize yazılarınızı buradan göndereceksiniz.

Panel aracılığı ile onaylanan ve onay bekleyen yazılarınızı görebileceksiniz. Bu sayede ödeme öncesi ve sonrası herhangi bir sıkıntı yaşanmamış olacaktır. Her 5 TL ve üstünde ödeme talep edebileceksiniz.

Haberler İçin ödenecek tutar;

Ekonomi, politika, spor ve yaşam-teknoloji bölümüne ekleyeceğiniz her haber için 40 Kuruş ödenecektir. Devamlılık sağlayan ya da yazıları beğenilen arkadaşlar için fiyatlar artırılacaktır.

Ödeme şekli;

Ödemeler her şekilde yapılır.

Editör Paneli:

ColdSwoRD

webmaster.tc
Fiyat biraz düşük kalmış kanatimce. Birazcık artıralım arkadaşlar yararlanabilsinler..

bergutay

webmaster.tc
Editörlük yapacak arkadaşlardan istenilen, akıldan sıfır bir makale yazmaları değil. Okuduğunuz bir haberi kendi cümlelerinizle 200 kelime olacak şekilde yazmaları yeterli olacaktır. Fiyat bundan dolayı düşük tutulmuştur. Gün içerisinde çok kısa bir süre ayrılarak çok rahatlıkla 5 haber girilebilir. Ayrıca devamlılık sağlayan ya da yazıları beğenilen arkadaşların ücretleri kademeli olarak artırılmaktadır. İsteyen arkadaşlar olursa, haberler kendi isimleri ile yayınlanabilmektedir. Bu sayede kalıcı referanslar da elde edilmiş olur. Teşekkürler.

N0VA

webmaster.tc
Merhaba.
Makale denilen şey "profesyonel" olarak yazılır ve kişinin kendi alanında yazdığı, tamamen özgün yazılardır.

Sizin istediğiniz iş re-write tarzı bir iş gibi görünse de makale ile eşdeğer bir iştir. Bu yüzden; bu fiyatlara rağbet olacağını düşünmüyorum.

Umarım aradığınız elemanı bulursunuz.
Kolay gelsin.

Gokhan

webmaster.tc
Hocam bu fiyata imkansiz bula biliyorsaniz ben ayda 200 tane yazdiririm

patlican

webmaster.tc
bence fiyat uygun çünkü sıfırdan bir makale yazmakla, olan bir haberi farklı cümlelerle tekrar yazmak farklı şeyler diye düşünüyorum ben

N0VA

webmaster.tc
bence fiyat uygun çünkü sıfırdan bir makale yazmakla, olan bir haberi farklı cümlelerle tekrar yazmak farklı şeyler diye düşünüyorum ben
Emin olun re-write yazmak makale yazmaktan daha zor. Google bazen yemez her eş anlamlı kelimeyi.

Uygun ise işi alabilirsiniz? :)

egebilisim

webmaster.tc
blogumda re-write yazıyorum. 40 kuruşa yapılacak iş değil o... normal yazıdan daha uzun sürebiliyor. Eş anlamlı kelimeyi ekliyorsun sonra bir bakmışsın tam uymamış tekrar tekrar düzenliyorsun...

niko

webmaster.tc
evet düşük geldi bana da. ben makale yazan birisi değilim ilgilenmiyorum da fakat, diğer forumlara baktım da oldukça düşükmüş. yine de keyfinize kalmış :)

rapoel

webmaster.tc
bu isin piyasasi nedir normalde bende bir haber sitesi dusunuyorum bu fiyatlaraysa eleman alacagima editor alayim forumdan