• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Sitenize Giriş Tasarımı (HTML)

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

CaddeAktif

webmaster.tc
bunun ilk hali daha güzeldi keşke değiştirmeseydin . bir de kendi logonu koymuşsun hiç olmamış. ilk görüntüsünden eser yok yazık

ByonuR

webmaster.tc
bunun ilk hali daha güzeldi keşke değiştirmeseydin . bir de kendi logonu koymuşsun hiç olmamış. ilk görüntüsünden eser yok yazık
Logo hariç hiç birşey deiştirmedim ki hocam. Biz zahmet oraya'da kendi logomu koyayım sitemde kullanıyorum dimi? Orjinal "bg.png" zaten içerisinde mevcut indirmemişsiniz sanırım. İlk görüntüsü varsa paylaşabilir misin bende göreyim bir nasılmış.

ByonuR

webmaster.tc
blogspot sitelere uygulayabilir miyiz
Hocam blogspot hakkında pek bir bilgim yok fakat bu tasarımı html koduna dönüştürebilirsiniz. css ve images içerisindeki bg.png'yi. hepsini bir sayfada toparlayın. resimide bir arka plan resmini de upload sitesinden yükleyerek link haline getirin.

ByonuR

webmaster.tc
copriyght kısmına da öldüm bittim tasarım trforum.biz peh
Ne bekliyodun ya? kendi sitemde kullanıyorum gidipte oraya başka bir sitenin ismini yazıcak halim yok ya. Emin ol sende yazmazsın gelmişsin burda atıp tutuyorsun.Düzenledim kendime göre. Beğenmediysen yorum yapmazsın indirmezsin. Elbet ihtiyacı olanlar vardır. He bu arada bakıyorum arada havandan geçilmiyor 3 günlük webmaster olmuşsun burada atıp tutuyorsun.

uzmanyunus

webmaster.tc
bencede adam emek vermiş başka site logosu koyması garip olurdu. elbet birgün lazım olurr. paylaşmına lazım usta

Medyakum

webmaster.tc
üye ol üye girişi ve iletişim yazılarının başındaki boşluklar eşit olsa daha güzel durur sanki.