• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Sitenizi 1.Sayfaya Getiriyoruz.

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

seostyle

webmaster.tc
Merhabalar. Detayları sadece mail,msn ve telefon görüşmesiyle veriyoruz.
Sitenizi 1aydan kısa sürede 1.sayfaya getiryoruz. Fiyatlarımız çok uygun.Sadece ufak bi ön ödeme alıp çalışmaya başlıyoruz. Siteniz 1.sayfaya gelince kalan ödemeyi geçiyorsunuz.

seostyle

webmaster.tc
o konuyu açan bi zavallıdır. hiçbirşekilde alakamız yok. onun banlanmasına neden olan herkese ÜCRETSİZ İSTEDİĞİ KADAR LİNK VERİLECKTİR.

o konuyu açan bi zavallıdır. hiçbirşekilde alakamız yok. onun banlanmasına neden olan herkese ÜCRETSİZ İSTEDİĞİ KADAR LİNK VERİLECKTİR.
Yalnız bu yorum aleyhine kullanabilir daha geniş kapsamlı bir açıklama yap suçsuz olduğunu kanıtla yoksa suçlu olduğunu kabul etmiş sayılırsın. Yöneticilerde okuyor konuları ondan açıkla diyorum yoksa benim için önemli değil :rolleyes:

seostyle

webmaster.tc
kanıtlaması gereken biz değiliz ;) hakkımızda iftira atan zavallı şahsiyet kanıtlamak zorunda ;)

Arkadaş kanıtlayacak bir şey yok bunu kendiside kabul etmiş. Kendisiyle kelinlikle alışveriş yapmayın. Ayrıca Miracle diye bir arkadaşda şikayetçiydi. 1000 tl lik anlaşma yaptık ama hala rapor sunulmadı diye. Ben sana multi dedi isem açıklama yapmak zorundasın.