• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Sitenizi Google 'da Üst Sıralara taşıyoruz

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Sedat

webmaster.tc
Seçeceğiniz herhangi bir kelime ile google arama sonuçlarında
bir aylık çalışma sonucu sitenizi ilk sayfaya çıkarıyoruz.

Yapmanız gereken sadece domaininizi ve anahtar kelimenizi bize bildirmek !
Ardından bir haftalık deneme sürecinde sitenizi üst sıralara çıkaracağız yükselmeyi
gördükten sonra eğer memnun kalırsanız siteniz için çalışmalarımıza başlayacağız.
Ücretlendirme her domain için farklı belirlenip, aylık olarak alınacaktır.
Sistemimize dahil olmanız için sitenizin belirttiğiniz arama sonuçlarında indexlenmesi
gerekmektedir. Siteniz bize ilettiğinz anahtar kelimeile indexlenmiyorsa çalışma yapamıyoruz
malesef. Eğer bizimle çalışmak istiyorsanız ve google tarafından gerçek değerlere sahip olmak
istiyorsanız ayrıntılı bilgi için pm den ulaşabilirsiniz.

arkeyan26

webmaster.tc
Seçeceğiniz herhangi bir kelime ile google arama sonuçlarında
bir aylık çalışma sonucu sitenizi ilk sayfaya çıkarıyoruz.

Yapmanız gereken sadece domaininizi ve anahtar kelimenizi bize bildirmek !
Ardından bir haftalık deneme sürecinde sitenizi üst sıralara çıkaracağız yükselmeyi
gördükten sonra eğer memnun kalırsanız siteniz için çalışmalarımıza başlayacağız.
Ücretlendirme her domain için farklı belirlenip, aylık olarak alınacaktır.
Sistemimize dahil olmanız için sitenizin belirttiğiniz arama sonuçlarında indexlenmesi
gerekmektedir. Siteniz bize ilettiğinz anahtar kelimeile indexlenmiyorsa çalışma yapamıyoruz
malesef. Eğer bizimle çalışmak istiyorsanız ve google tarafından gerçek değerlere sahip olmak
istiyorsanız ayrıntılı bilgi için pm den ulaşabilirsiniz.

mesela ''afyon kuru temizleme '' kelimesinde google da 1. olmak istiyorum....
site adımda arkeyankurutemizleme.com olsun böle bir durumda keywordumda 1. olmak bana kaç liraya mal olur...?

Ertuğrul

webmaster.tc
Bu zamana kadar bir çok seo çalışmaları yaptırdım. Hiç birinin etkisini 1 haftalık bir dönemde görmedim. Ama dediğiniz gibiyse cidden helal olsun.

Sedat

webmaster.tc
Bu zamana kadar bir çok seo çalışmaları yaptırdım. Hiç birinin etkisini 1 haftalık bir dönemde görmedim. Ama dediğiniz gibiyse cidden helal olsun.
Seo çalışması yaptırdığınız kişinin/kişilerin yetenek ve becerilerine göre aldığınız sonuç süresi değişiklilik gösterir. Biz 1 hafta içinde yükselmeyi göreceğinizin garantisini veriyoruz. 170 farklı site ve 350 farklı kelime üzerinde ciddi şirketler ile çalışıyoruz. Dilerseniz referansları pm yoluyla iletebilirim