• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Sizce nasıl?

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

alihanca

webmaster.tc
kitaparsivi.org sizce nasıl arkadaşlar? Ne gibi değerlendirmeliyim?

Düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim. İyi forumlar

Piyasada birçok e-kitap sitesi mevcut fakat sahiplerinin hepsi aynı düşünüp aynı şeyi uygulamaya koyulduğu için aradan şanslı bir şekilde sıyrılan kazanıyor. Siz ise farklı bir düşünce yapısına sahip iseniz klasik e-kitap paylaşımından ziyade e-kitaplar malum küçük boyutlu oldugu için bunların Türkiyede fazla bulunmadığından ayrıca bir torrent yükleme kanalını açarsanız iyi bir verim alabilirsiniz. Diğer yollar ise yine index sayfanızda kitap inceleme butonu koyarsınız geçmişten günümüze en sevilen kitapları ve yeni çıkmış kitapları tanıtırsınız. Eminim sağlam bir kazanç kapınız olur. Amacınızı sadece paylaşmak ise yok ben para kazanmak istemiyorum diyorsanız açın siteyi sunun elinizin altındaki arşivleri.

Domain güzel,iyi çalışmalar..

alihanca

webmaster.tc
Amacım tabiki de para kazanmak, yeni bir kazanç kapısı açmak :D Aslında bende böyle düşünüyorum, hem normal kitap tanıtımları, özetleri vs. hem de e-kitaplar üzerine.

Teşekkürler fikrini paylaştığın için :)

seto

webmaster.tc
Üstad öncelikle hayırlı kazançlar elde etmen dileklerimle.
dediği gibi piyasada çok var. Takip alanımda olmayan bir alan açıkcası o yüzdende çok müdahil olamasamda sana bir webmester olarak ''Benim siteme neden gelsinler ki?'' klasik soruma karşılık olarak
-diğer ilgili sitelerden daha kolay bir ulaşım sağla
(website teması,link dizilimi v.b.)
-üyelikli hesap sisteminde çalışarak üyelerine iş gördürmeye bak ve bunuda derecelendirerek ödüllendir
(kitap yorumları,kitap önerileriniz die başlık at kişiler önerimlerde bulunsunlar ve bunları diğerlerinin beğentisine sun)
-yarışmalar düzenle ödüllü olsun he :D
-siten ve kazancn bir yerlere geldikten sonra bir takm kitap evleri ile karşılıklı sponsorluklar yapabilirsin.
işte anlaşmalı kitap evinin bi takım kitaplarını piyasa altında fiyatlarla kullanıcılarına suna bilirsin.
kendimce bunlar usta fikirlerim,kafamda canlandırdıklarım.

alihanca

webmaster.tc
Üstad öncelikle hayırlı kazançlar elde etmen dileklerimle.
dediği gibi piyasada çok var. Takip alanımda olmayan bir alan açıkcası o yüzdende çok müdahil olamasamda sana bir webmester olarak ''Benim siteme neden gelsinler ki?'' klasik soruma karşılık olarak
-diğer ilgili sitelerden daha kolay bir ulaşım sağla
(website teması,link dizilimi v.b.)
-üyelikli hesap sisteminde çalışarak üyelerine iş gördürmeye bak ve bunuda derecelendirerek ödüllendir
(kitap yorumları,kitap önerileriniz die başlık at kişiler önerimlerde bulunsunlar ve bunları diğerlerinin beğentisine sun)
-yarışmalar düzenle ödüllü olsun he :D
-siten ve kazancn bir yerlere geldikten sonra bir takm kitap evleri ile karşılıklı sponsorluklar yapabilirsin.
işte anlaşmalı kitap evinin bi takım kitaplarını piyasa altında fiyatlarla kullanıcılarına suna bilirsin.
kendimce bunlar usta fikirlerim,kafamda canlandırdıklarım.
Sağol hocam görüşlerin için, işte tam bi taslak oluşturayım kafamda ondan sonra birşeyler yapacağım :) Böyle böyle farklı fikirler duymak iyi oluyor. Teşekkürler :)

egebilisim

webmaster.tc
.org pek kullanılmıyor artık. .com'u olsa (T)dadından yenmez :D. Ama markalaştırmayı başarabilirsen .com.trsi ile çok iyi kazanç elde edebilirsin.

alihanca

webmaster.tc
.org pek kullanılmıyor artık. .com'u olsa (T)dadından yenmez :D. Ama markalaştırmayı başarabilirsen .com.trsi ile çok iyi kazanç elde edebilirsin.
.org pek kullanılmıyor derken? Benim amacım google'dan ziyaretçi çekmek ve google'da da uzantı pek önemli değil, içerik kadar. Bakalım kısmet artık hayata geçirebilirsem projeyi markalaşma yoluna girerim elbette :) Teşekkürler yorumun için :)

mFurkan

webmaster.tc
Amatör yazarların kitapları e-kitap şeklinde sunulabilir. Bu şekilde beğenilen amatör yazarlar ile yayın evleri arasında aracılık yapabilirsin. Bunun yanında kitap incelemeleri ve yorumlarına yer verebilirsin. Aklıma ilk gelenler bunlar. :)

enescakmak

webmaster.tc
Bütçeniz varsa eğer sanal kitap dükkanı şeklinde bir site olabilir :) Adamlar kitabı ister, siz kargolatıp gönderirsiniz. Bu şekilde tutulur gibime geliyor.

alihanca

webmaster.tc
Amatör yazarların kitapları e-kitap şeklinde sunulabilir. Bu şekilde beğenilen amatör yazarlar ile yayın evleri arasında aracılık yapabilirsin. Bunun yanında kitap incelemeleri ve yorumlarına yer verebilirsin. Aklıma ilk gelenler bunlar. :)
Amatör yazar fikri gerçekten güzel bir fikir. Hem onlar için bir kapı olur hem benim için bir kapı :) Adıyaman'da görüşelim bu konuyu ::p
evet çoğ da güzel olmuş yapım aşaması yakışmış
Sevdin mi yerdin mi bilemedim hocam :confused:

Bütçeniz varsa eğer sanal kitap dükkanı şeklinde bir site olabilir :) Adamlar kitabı ister, siz kargolatıp gönderirsiniz. Bu şekilde tutulur gibime geliyor.
Aslında o daha sonraki iş, önce ismini duyurmak lazım. Tutulduktan sonra sanal dükkan olayı gayet güzel olur. Teşekkürler görüşleriniz için :)