• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Sizce Nasıl

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

BlackFortune

webmaster.tc
Ben yeni bir film izleme sitesi kurdum.
Site : keyfizle.net
Bu site 1 haftada gnluk en az 300+ tekil hite ulaştı.hiç bir seo çalışması olmamıştır.
Hatta resimde burada.

yorumlarınızı bekliyorum...!

inforesim

webmaster.tc
İlk olarak hitin hayırlı olsun :)

Hit yükselmesinin sebebi, Belirli bir filmde üste çıkmışsındır ondan geliyor olabilir. Onun için, Gelen kelimeleri kontrol et ve Tek film den geliyorsa kısa süreli bir yükselme olabilir.

Eğer dağınık olarak filmlere geliyorsa, Google de yükselmeye ve Yerine oturmaya başlamışsındır. Siteni destekleyerek, Tanıtım Yazısı alman bu yükselme hızını biraz daha arttırabilir.

Onun dışında, Profil Backlink vb. hepsinden uzak dur. Biraz da, Sosyal medyaya ağırlık verirsen önünde hiç bir sebep kalmaz daha çok yükselmemen için :)

Onun dışında siten film sitesi ama, TR lokasyon temiz ipli bir hosta taşıman yükselme hızına hız katar.

Edit : 2 tane hit sitesi kullanıyorum derken ?

GüçNet

webmaster.tc
sadece google kaynaklı olsaydı muhteşem bir yükseliş dicektim :) siteniz biraz index aldıktan sonra mutlaka bir seo çalışması yaptırın. yoksa benim sitelerimde olduğu gibi aniden düşüş yaşarsınız :)

inforesim

webmaster.tc
Hit sitelerinden hit satın almanız, Sadece Alexa yükseltir. Eğer para veriyorsanız, Oraya vermek yerine siteye tanıtım yazısı alabilirsiniz. Yeni çıkacak bir filmi ekleyip de, Sadece o filme özel tanıtım yazısı alarak o filmde yükselmeyi daha rahat yapabilirsiniz.

proghammer

webmaster.tc
Yönlendirme zaten.Fakat Google'de reklam verdim zaten oradanda gnlük en az 100 tıklama geliyor tekil.
Kabak gibi çıktı zaten :)

Pek fazla bel bağlamayın o tarz yerlere alexa düşürmede etkili olur ama diğer türlü bir etkisi olmaz domain bazlı geliyor hitler google da aranıp gelmiyor dolayısı ile fazla arttırmayın yoksa daha yeni bir site çevirmeye girmeyin derim ;)

inforesim

webmaster.tc
para vermiyorum.oradan kredi toplayıp siteme aktarıyorum o kadar.
Üstadım bence, Wordpress bloglara filan (Bilinen sitelere) film ile İlgili içeriklere yorum at ve Web site kısmına kendininkini adresini yaz. 1 hafta boyunca 10 ar tane böyle yorum at, 5 tanesi onaylasa bile iyi dönüş sağlarsın.

Hele yorum attığın makale de aynı içerik ise Sana çok iyi dönüşü olur hemde ücretsiz yöntem. Tabi ücretli binlerce sakın kastırma, Bu öldürür siteni. Yorum atarken de düzgün yaz ve 2-3 cümle olsun film kelimesi geçsin.

ByAkman

webmaster.tc
Aynı şekilde bu bence iyi birşey değil hocam sonuçta organik gelen bir ziyaretçiniz yok sizin yönlendirmeniz ile geliyorlar siteye hem o tür siteler programlar sitenizde sadece gelir bir süre durur sonra gider. Bence bu işten kazanmak için önce bir seo çalışması sonra güncel ve özgün içerik şart