• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Sizce normal mi ?

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

YigiTR

webmaster.tc

Bir sorun varmı sizce kazançlarımda bana çok düşük gibi geldi ?
Convert sitesinde olan reklamlar bunlar.

nukeci

webmaster.tc
Convert sitesi için TBM normal görünüyor (TR bazlı) ama bana TO fazla geldi. Linklerin çok yakınlarına yerleştirilmiş reklamlar varmı? Yani yanlışlıkla tıklama olasılığı olan reklam?

YigiTR

webmaster.tc
Yok hocam tıklama olasılıgı çok az üstüne de sponsor baglantı olarak da yazdım hatta reklamın

nukeci

webmaster.tc
O zaman sana bir kaç tavsiye vereyim.

1. İçeriğini tıklama maliyetleri yüksek olan içerikler le güncelle.
2. Siten ile çok ilgisi olmasada mesela sidebar'da ki reklamın üsrüne yada altına, sanki bir bildiri yada reklam mış gibi mücevher, tatil, araba gibi içeriklerde 2 satır bir yazı birde resim koy.
3. Eğer adsense hesabında kalitesiz siten var ise bu siteleri farklı bir adsense hesabına taşı.
4. Ve son olarak kural ihlali yapmadan %6 ya varan bir tıklama ortalama olduğu için allah şükret...

Kolay gelsin fikir almak istediğinde tüm WMTC ordusu yanında olacaktır.

YigiTR

webmaster.tc
O zaman sana bir kaç tavsiye vereyim.

1. İçeriğini tıklama maliyetleri yüksek olan içerikler le güncelle.
2. Siten ile çok ilgisi olmasada mesela sidebar'da ki reklamın üsrüne yada altına, sanki bir bildiri yada reklam mış gibi mücevher, tatil, araba gibi içeriklerde 2 satır bir yazı birde resim koy.
3. Eğer adsense hesabında kalitesiz siten var ise bu siteleri farklı bir adsense hesabına taşı.
4. Ve son olarak kural ihlali yapmadan %6 ya varan bir tıklama ortalama olduğu için allah şükret...

Kolay gelsin fikir almak istediğinde tüm WMTC ordusu yanında olacaktır.
Convert sitesine mücevher, tatil vs. ile ilgili ne yazılabilir ki hocam saçma olmazmı biraz.

nukeci

webmaster.tc
Şöyle düşünelim. Ben bir kuyumcuyum ve sana reklam vermek istiyorum. İyide bir rakam teklif ettim. Hayır mı diyeceksin?

Denemekte fayda var;)

nukeci

webmaster.tc
Konuya birde @ColdSwoRD davet ettim, bakalım birde onun görüşlerini alalım.

ColdSwoRD

webmaster.tc
1-)Saldırı var saldırı, biri yada birileri aynı ip den defalarca tıklamış saymamışlar kardeşim onun tıklamaları 0.00 $olunca ortalaman düşmüş sanırım olay bundan ibaret ;), .

Yinede bi de siteyi görmek lazım..

2-) Tıklama oranı çok yüksek olduğu için kazançlar düşmüş olabilir biz yine de kesin yorumdan önce siteyi bi pm alalım. 0.02 $ gerçekten düşük.

nukeci

webmaster.tc
Saldırı var saldırı, biri yada birileri aynı ip den defalarca tıklamış saymamışlar kardeşim onun tıklamaları 0.00 $olunca ortalaman düşmüş olay bundan ibaret ;)

Tabi bi de siteyi görmek lazım..
Evet kılıcı ile gelen değerli modumuz direk saldırı dedi :) Peki farklı bir senaryo düşünelim. Diyelim ki saldırı yok ve içeriğinden dolayı TBM leri düşük o zaman önerin ne olurdu?

http://www.youtube.com/watch?v=rMpazeRHxzA

YigiTR

webmaster.tc
1-)Saldırı var saldırı, biri yada birileri aynı ip den defalarca tıklamış saymamışlar kardeşim onun tıklamaları 0.00 $olunca ortalaman düşmüş sanırım olay bundan ibaret ;), .

Yinede bi de siteyi görmek lazım..

2-) Tıklama oranı çok yüksek olduğu için kazançlar düşmüş olabilir biz yine de kesin yorumdan önce siteyi bi pm alalım. 0.02 $ gerçekten düşük.
Pm gönderildi. Teşekkürler arkadaşlar ilginiz için :)