• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Smf müzik eklemek istiyorum

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Tevfik

webmaster.tc
Merhaba arkadaşlar, Buradaki gibi nasıl yapabilirim acaba en üstte müzik çalıyor durdurabiliyorsun vs. Aynısını yapmak istiyorum ama?

Rapunzel

webmaster.tc
Pc bi karıştırayım tarayıcıda sabit duran bi player kodları vardı sayfa geçişlerinde müzik kesilmiyordu..

Tevfik

webmaster.tc
Sezgin teşekkür ediyorum sana, Uğur sana da çok ayrı teşekkür ediyorum ve feyse gelmeni istiyorum :)

Tevfik

webmaster.tc
Bulmakta sıkıntı yokta nasıl konulacağı hakkında fazla bir bilgim yok, neyse onu da araştırayım :)

CaddeAktif

webmaster.tc
Bulmakta sıkıntı yokta nasıl konulacağı hakkında fazla bir bilgim yok, neyse onu da araştırayım :)
anlatayım.. şimdi hangi müziği istiyorsan ismini muzik1 yada şarkının kısa adını yaz ftp ana dizine at... ondan sonra site(.)com/muzik1.mp.3 yada site(.)com/muzik1.mp3 şeklinde gir link al sonra siteye git linki oraya yapıştır en sonunda kodu al

gkbrk

webmaster.tc
anlatayım.. şimdi hangi müziği istiyorsan ismini muzik1 yada şarkının kısa adını yaz ftp ana dizine at... ondan sonra site(.)com/muzik1.mp.3 yada site(.)com/muzik1.mp3 şeklinde gir link al sonra siteye git linki oraya yapıştır en sonunda kodu al
O site YouTube linkleri ile de çalışıyor. Şarkı YouTube'da varsa FTP'ye gerek yok yani :)