• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

SMS Gönderme hizmeti alınabilecek firmalar.

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

mhmtknbck

webmaster.tc
Merhaba
İşim geregi sms göndermem gerekiyor. yani toplu şekilde olmayacak günde 3-5 adet gönderebilecegim. arama yaparken voipwise kullanıyorum ama smsleri pahalıya geliyor. fiyat konusunda uygun olan sorunsuz bildiğiniz firma öneriniz varmı?

inforesim

webmaster.tc
Üstadım android bir telefon al, 2. el filan olabilir. Ardından hisuite diye program var onu indir kur ve Telefonu usb den bilgisayara bağla.

Hisuite üzerinden telefonu %80 kontrol edebiliyorsun. Mesaj atabiliyorsun, Gelmiş mesajları okuyabiliyorsun, Baya detaya kadar telefon kurcalayabiliyorsun.

Bide 10bin sms paketi alırsın 7-8 TL tamamdır :p

PRGRUP

webmaster.tc
Üstadım android bir telefon al, 2. el filan olabilir. Ardından hisuite diye program var onu indir kur ve Telefonu usb den bilgisayara bağla.

Hisuite üzerinden telefonu %80 kontrol edebiliyorsun. Mesaj atabiliyorsun, Gelmiş mesajları okuyabiliyorsun, Baya detaya kadar telefon kurcalayabiliyorsun.

Bide 10bin sms paketi alırsın 7-8 TL tamamdır :p
Hisuite programına pek gerek yok. Airdroid diye bir yazılım var kablosuz bağlantıyla aynı network içindeki herhangibir bilgisayardan browser üzerinden yönetebiliyorsun.