• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Sosyal imleme nedir? İmleme Listesi

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

barisay

webmaster.tc
Sosyal imleme nedir?

Sosyal imleme sitemizde yazılan makaleyi yayınlayabileceğimiz sosyal platform sitelere verilen addır. Bir çok sosyal platform scripti vardı Pligg sistemidir. Bu sistemi kullanan sitelerde sitenizde yazdığınız yazıları paylaşırsanız arama motorlarında çabucak index alır.Sosyal siteler çok ziyaret edilen platformlar olduğundan dolayı google ve diğer arama motorları tarafından sevilmektedirler. Doğru olarak kullanıldığında hedef kelimenize faydası vardır. Seo açısından etkilediği değerler arasında alexa, trustrank ve pagerank konusunda büyük etkisi vardır. Günümüzde çok popüler sosyal imleme siteleri bulunmaktadır.

Kaynak : ......

startback

webmaster.tc
startbacklink.com

Sitenizin en güvenilir şekilde backlink kazanmasını mı istiyorsunuz? Startbacklink.com ailesi olarak çarpraz backlink sistemini otomatik takas yöntemiyle size sunduk.02.04.2013'te başlayacak olan sistemimiz tamamen google'a indexlidir ve google'nin 2013 robot güncellemelerine uyumlu olarak hazırlanmıştır.Sizinde bildiğiniz üzere backlink takas sisteminde bir çok hatalar nedeniyle siteler 1.sayfada oldukları kelimelerde tamamen kayboldular. Bu düzensiz sistemlerle google bu siteleri karalisteye aldı. Backlink'inizi güvenilir bir şekilde almak ve paylaşmak istiyorsanız...

STARTBACKLİNK.COM'u TAVSİYE EDİYORUZ...

fubia

webmaster.tc
Uzun süre hellotxt kullandım. Askere gittim geldim hellotxt kapanmış. Bir video sitem vardı piyasada olmayan kendi yaptığım. Videoları her 5 dakikada bir kere Facebooktan çekiyordu. Facebook, Twitter başta olmak üzere api ile 15+ sosyal siteye linkliyordum. Günlük kazancım en az 16$ oluyordu. Ama hellotxt kapandı site durdu. Sanırım ücretsiz imleme sitesi yok şuan.