• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

style portfolio temlate kurulum yardım lüften

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

mutaf57

webmaster.tc
merhaba. bu işte acemiyim. kendimce bişiler yapmaya anlamaya çalışıyorum.kendi adıma aldığım domain zamansızlık yüzünden 3-4 yıldır yatıyordu. iş icabı tanıdığım bir webmaster kardeşin hostunda barındırdım. style portfolio temlate kişisel site için bana çok uygun geldi. zip olarak indirdim ve yanında kontrol paneli türkçe dil yamasınıda indirdim. sonra bir klasör içine (dosyadı) bin biz ve com dosyalarını aldım. bin içindeki admin klasörünün içine türkçe dil eklerini atarak değişiklik yapmasını onayladım. filezilla ile httpdocs icine klasörü (dosyadı) gönderdim. sonrasında siteadı/dosyadı/bin yazdığımda site acılıyo. siteadı/dosyadı/bin/admin diye yazdığımda ise türkçe olan admin giriş paneli geliyo. bin/admin/inc pw.php dosyasına baktığımda kullanıcı adı admin şifre admin yazıyor. admin giriş paneli ise admin admin şifrelerini kabul etmiyor. siteyi editlemek için admin girişi yapmam lazım konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar.