• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Süre Kısıtlamaları

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByAkman

webmaster.tc
Merhabalar

Mesaj yazdıktan sonra 30 sn kısıtlama var bunu 20 sn düşürsek nasıl olur. Arama yaparkende varmı bilmiyorum ama süreler düşürülse iyi olur

art

webmaster.tc
Süre 20 sn.'ye çekilebilir ama 30 sn. olmasını aması flood'u daha sağlıklı önleyebilmektir. Fakat bunun üzerinde ufak bir çalışma yapılabilir, değerlendirmeye alacağız mutlaka

ByAkman

webmaster.tc
Süre 20 sn.'ye çekilebilir ama 30 sn. olmasını aması flood'u daha sağlıklı önleyebilmektir. Fakat bunun üzerinde ufak bir çalışma yapılabilir, değerlendirmeye alacağız mutlaka
teşekkürler flood için r10daki sistem yapılabilir arka arkaya yazılan mesajlar tek mesaj sistemiyle gösterilebilir

proghammer

webmaster.tc
Byakman sanırım o eklenti ile oluyordu ya da forum ayarlarından hallediliyordu..

En son 2005 te vbulletın kullanınca insan ancak bu kadarını hatırlıyor :D

Açıkları hakkında bilgi sahibi olunmalı yönetimdeki arkadaşlar bu konuya daha çok ağırlık vermeli benim bildiğim birkaç açığı deneyeceğim yarın :D bakalım testten geçecek mi :D

ByAkman

webmaster.tc
Byakman sanırım o eklenti ile oluyordu ya da forum ayarlarından hallediliyordu..

En son 2005 te vbulletın kullanınca insan ancak bu kadarını hatırlıyor :D

Açıkları hakkında bilgi sahibi olunmalı yönetimdeki arkadaşlar bu konuya daha çok ağırlık vermeli benim bildiğim birkaç açığı deneyeceğim yarın :D bakalım testten geçecek mi :D
elbette önemli olan açık kısmı hocam o yüzden kılı kırk yararak yazılmalı sistemler. Ve yönetimin ilgisi bir anlık değil daimi olmalı bir şekilde. O zaman eminim ki bu site yeni gözde forum olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...