• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Tamamen Otomatik Alexa Grubu

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

proghammer

webmaster.tc
hocam sitelerin içeriklerini belirtirsen sevinirim ;)

Nasıl yapılacağı konusunda bilgi versen vs.

Bilmeyenler de bir hayli fazla o yüzden detaylı bilgi daha iyi bir sonuç verecektir hocam.

Batuhan

webmaster.tc
Yapılacaksa ayrı ayrı yapılır. mesela atıyorum legal siteler için ayrı bir grup, adult için ayrı bir grup.

Şuan adult sitem yok fakat siz forumda böyle bir şey yapmak isterseniz subdomain şeklinde ayrı bir şekilde yönetimi sizde olacak şekilde kurabilirim :)

örnek sistem ; Juuz.Net ,Ücretsiz Hit Servisi

yukarıdaki herkese açık ve site gezinme süreleri 15 saniye. yapacağımız 10-15 dakika ve 10 kişilik olacak :)

Batuhan

webmaster.tc
sabahtan hazırlıyorum o zaman başlarız :)

Sitelerin gezinme süresi ne olsun beyler? her gün gezileceği için 10 DK x 10 site : 100 DK eder. bence idealdir. isterseniz 15-20 dakikaya da yapabiliriz.

proghammer

webmaster.tc
Bende katılacagım listeye beni de yazın ama kısa zaman sonra haftaya başlayabilrim kabul edilirse :)

Şuan web sayfasını revize ediyorum.

Sinan Teker

webmaster.tc
üye oldum :)

edit: kredi kazan ekranın bu hatayı veriyor
Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/juuznet/public_html/wmtc/surf.php on line 41

Batuhan

webmaster.tc
siteler eklendikten sonra sörf yapabiliriz hocam :) hata vermesi bu yüzden.

bu gece konuyu sıfırlayıp detaylı şekilde açarım. 10 kişi olursak yetecektir sanırım :)

inforesim

webmaster.tc
Şans eseri gördüm konuyu, Katılacağımı söylemiştim ama benim sitem yok :) Onun için WMTC ekledim. Toplu olarak herkese özel mesaj atarsan (katılacağız diyenlere) daha iyi olur.