• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Telefon Alacağım Tavsiyelerinizi Bekliyorum

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

rapoel

webmaster.tc
Arkadaşlar 3 senedir kullanmış olduğum nokiamı sonunda emekliye ayırmış bulunmaktayım. Yeni telefon alacağım ve bazı özellikler üzerinde yoğunlaştım. Bu özellikleri aşağıda sıralayacağım. Buna göre model tavsiyelerinizi bekliyorum.

- (Apple tablet kullanmakta olduğumdan) Android İşletim Sistemi
- Hızlı İşlemci
- 3,4 Inc. Ekran.
- Full Dokunmatik (İyi olmalı)
- Şarj Süresi Uzun Olmalı (Tercihen li-ion pil)
- Sağlam Kasa (Düştüğünde hemen çatlayıp kırılmamalı)
- Tasarımı Şık Olmalı
- Galaxy S3 ya da Iphone olmamalı :)

Bütçe: Tercihen 1.000:tl altı. Üstü için beni ikna etmelisiniz :)

TeknoTost

webmaster.tc
Edit : Kusura kalma kardeş :D

Bizde Allah'ın bir kuluyuz hatalar olabilir.

inforesim

webmaster.tc
Turkcell t20 kullanıyorum android işletim sistemi var 500 TL civarı. Dokunmatiği çok iyi (Zaten benim için en önemli konu) sıkıntım olmadı bu güne kadar beni götürüyor.

rapoel

webmaster.tc
T20 değil de maxipro5 çıkmış oda ilgimi çekti. Ayrıca Sony Xperia-T ya da P düşünüyorum.

egebilisim

webmaster.tc
Belki isteklerini karşılamayabilir ancak bie webmaster olarak sana tek telefon öneririm ben kullanıyorum. Sadece terli saçlarını konusurken telefona deydirme. Nokia C6-01 Her şeyi algılıyor :D

Mamba

webmaster.tc
Galaxy Ace 5830 almanı tavsiye ederim. Ancak 5830i den biraz uzak durman iyi olucaktır. Grafiğe yoğunluk verildiği için işlemci hızı oldukça düşüyor ve telefon yavaşlayıp donuyor. Benim gibi telefon özürlü birisinin elinde bu kadar uzun süre kalması bence dikkate alınması gereken bir konu :))

cmetin_88

webmaster.tc
Hocam bende t11 var aldığıma pişman oldum telefoncuya kaça alırsın dedim 389 tl ye aldığım telefona 80 tl ye alırım dedi. nokia olsaydı fazla zarar etmeden satardım. turkcell tavsiye etmem

ozi.15

webmaster.tc
Telefonu fazla kasmam diyorsan HTC One V al.Tasarımı işletim sistemi dokunmatiği iyi. Ama üzerine basarak söylüyorum.Fazla kasmicaksan işini görür.

rapoel

webmaster.tc
Meraklı bir insan olduğumdan önüme gelen uygulamayı indirir, telefonun sınırlarını zorlarım. Turkcell 2. elde para etmez doğru. Galaxy nin hiçbir telefon tasarımını beğenmiyorum. Nokiadan çok sıkıldım oda çok kasıyor. Xperia hakkında yorumu olan yok mu?

Exam

webmaster.tc
Galaxy Ace iyidir. Ekran ne küçük ne büyük. Bütçe olarak da uygun. Tasarım olarak da kötü değil.

mtn.src

webmaster.tc
Galaxy İce alabilirsiniz daha ucuz fiyata, android ve işleyiş açısından oldukça iyi. Görüntü kaliteside geçerli not almıştı diye hatırlıyorum.. Önerebilirim.

N0VA

webmaster.tc
- (Apple tablet kullanmakta olduğumdan) Android İşletim Sistemi
- Hızlı İşlemci
- 3,4 Inc. Ekran.
- Full Dokunmatik (İyi olmalı)
- Şarj Süresi Uzun Olmalı (Tercihen li-ion pil)
- Sağlam Kasa (Düştüğünde hemen çatlayıp kırılmamalı)
- Tasarımı Şık Olmalı
- Galaxy S3 ya da Iphone olmamalı

Kendi kullandığım telefon.

Samsung Galaxy Wonder i8150

7-8 aydır kullanıyorum hiç bir problemi yok. Şu an 700-750 lira falan sıfır fiyatı. Hiç bir şikayetim de yok. Geçen gün kaldırıma düşürdüm 3 gün arayla 2 kez. Hiç bir şey olmadı. Kabında leke bile yok. :D

Şiddetle tavsiye ederim.