• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Telefondan günde 5dolar kazanmak ister misin ?

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

BerkeTR

webmaster.tc
Merhaba arkadaşlar GERÇEKTEN SALLIYIP GEÇMİYECEĞİNİZ BİR SİSTEM.!! KEFİLİMDİR.

Puan sistemiyle çalışmaktadır. WinAt9 gibi reklam izliyerek veya oyun indirip oynıyarak kazanabilirsiniz.

HATTA facebook'la bağlanıp bilgisiyardan bile yapabilirsiniz !!!

5000 Puan = 5$ (Paypal Ödeme) yapıyor.

Eğer Refimden üye olursanız + 250 puan veriyor arkadaşlar size kalmış.

Andriod telefonunuzda veya ıphone telefonunuzda app store girip tapporo yazıp indirebilirsiniz.

Üye olurken Bir Kod istiyecektir Oraya TAPBA11723Yazarsanız sevinirim arkadaşlar.

Linke buradan veriyim.

Minimum 5 dolar paypal ödeme alabiliyorsunuz, ve büsürü ödeme şekli var isterseniz üründe alabiliyorsunuz. Günde max gerçekten uğraşsanız 15 dolara çıkabilirsiniz.

Düşünün. dolmuşta , takside otobüste giderken günde 5 dolar ayda 150 dolar yapar ? sizce iyi bir kazanç değilmi ?

REF KODUM : TAPBA11723 | Kodumu girerseniz +250 OPO Kazanırsınız benim kazandıklarımın % olarak sizede gelicek sizin kazandıklarınızda! destek olalım.

Videolu anlatım (ödeme kanıtlı)
Tapporo Anlatım Referans KOD: TAPCA5500 - Telefondan oyun oynıyarak kazan! - YouTube

Size ulaştırdığım için ref kodumu girmeniz hiç bişey değiştirmez yardımcı olalım birbirimize..