• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

tema footer ı kırabilecek ?

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

arkeyan26

webmaster.tc
arkadaşlar geçenlerde bir tema indirdim fakat her yanı link dolu....1-2 link olsa kabulüm...footerda emeği karşılığı yayınlarım ama her yer link...
footerda oynama olunca tema bozuluor....
bunu nasıl hallederiz...
tema linki
link yönetim tarafından kaldırılmıştır.

nukeci

webmaster.tc
Kolay gelsin. Lakin bu tip işlemleri uygun bulmadığımı belirtmek isterim. En azından tema linkini kaldırmanız uygun olacaktır.

SeA

webmaster.tc
Eğer parayla aldıysanız durumu bilmiyorum ama bedava olan bir ürün ise kimse babasının hayrına yapmıyor. O footerdaki linkler için yapıyor o temayı. Hem adamın temasını kullanıp hem de linki kaldırmak çok etik değil diye düşünüyorum...

gkbrk

webmaster.tc
Eğer parayla aldıysanız durumu bilmiyorum ama bedava olan bir ürün ise kimse babasının hayrına yapmıyor. O footerdaki linkler için yapıyor o temayı. Hem adamın temasını kullanıp hem de linki kaldırmak çok etik değil diye düşünüyorum...
Sonuna kadar katılıyorum. Adam saatlerce kod yazmış link verse ne olacak, kimi rahatsız ediyor?

gkbrk

webmaster.tc
Tema basitse aynısını kendin yapabilirsin. İnternette 5 dolara yapanlar var. Veya bizden birine yaptır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...