• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Tema hakkında ki yorumlarınız?

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

burakisci

webmaster.tc
Merhaba arkadaşlar bilenler bilir, birkaç gündür bir tema üzerinde çalışıyordum. Sonunda temayı bitirebildim, temayı satışa çıkarmadan önce sizlerinde yorumlarını almak istedim. Eksik, hatalı gördüğünüz ya da şöyle olsa daha iyi olur dediğiniz yerleri belirtirseniz sevinirim.

Aşağıda örnek linkler bulunuyor;

Bisportal Wordpress Portal Teması | Bir başka WordPress sitesi
http://bisportal.burakisci.com/basarili-bir-blog-olusturma-hazirlik-asamasi.html
Wordpress | Bisportal Wordpress Portal Teması
Burakisci | Bisportal Wordpress Portal Teması
Video Galeri | Bisportal Wordpress Portal Teması
Sinemadan Seçmeler | Bisportal Wordpress Portal Teması
Foto Galeri | Bisportal Wordpress Portal Teması

sezginex

webmaster.tc
Sade güzel ama görünce aklıma bir tema geliyor ama ne bilmiyorum :)

Temayı ücretli mi yapacaksın?

Rapunzel

webmaster.tc
Göze kalabalık gelmiyor bana göre hoş olmuş.aklımıza gelen tema trendportal az biraz benzemiş.
Fiyat konusunda güzellik yaparsanız satışı olacagından eminim.(bi ara 60 gibi duymuştum)

burakisci

webmaster.tc
Göze kalabalık gelmiyor bana göre hoş olmuş.aklımıza gelen tema trendportal az biraz benzemiş.
Fiyat konusunda güzellik yaparsanız satışı olacagından eminim.(bi ara 60 gibi duymuştum)
Çok kazık bir fiyat yapmak istemiyorum, sadece emeğimin karşılığını alabileceğim bir değer düşünüyorum. Fiyatı tam kafamda netleştirmesem de 50-60 TL arası bir düşüncem mevcut

inforesim

webmaster.tc
Header trende benzemiş, Sağ sütünlardaki yazıların fontu veya Büyüklüğü değiştirilip resimler kutu içine alınırsa iyi olur.

burakisci

webmaster.tc
Yorumlarınız için teşekkürler, bazı düzenlemeler yaptım yorumlara göre.

Esermax

webmaster.tc
@burakisci hocam ben sizin tüm çalişmalarınız beğeniyorum zaten bu güzel olmuş ama header kızmı az da olsa bana ( sorbize ) temasını hatırlattı ama sadeliğiyle güzel durmuş eline sağlık...

pekiyi

webmaster.tc
Çok da incelemeye vaktim olmadı ama eğer seosu çok iyiysi gerisi hikaye,seo eksiği olmasın gerisi çok mühim değil