• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Tema Opencart 1.5.5.1 İçin AltayWEB Teması [ÜCRETSİZ]

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

AltayWEB

webmaster.tc
Opencart konusunda gerek ücetli gerekse ücretsiz yardım sağlayabilirim.

XYX

webmaster.tc
Guzel bi tasarim ellerine saglik, arkadasim, bende PSD tasarim var, bunu opencart icin kaca kodlarsin?

Tasarim Sayfalar:

Ana Sayfa
Urun Sayfasi
Uye Bolumu
Uye Olma
Odeme

Kalan sayfalar varsa onlarda tasarima gore giydirilecek.

osdem66

webmaster.tc
Opencart 1.5.5.1 Versiyon için AltayWEB genel marketing Temasını ücretsiz paylaşımınıza sunuyorum arkadaşlar.. lütfen Tek ricam temayı ücretli satışını yapmayın..

Alternatif link : İndir

Alternatif : Opencart Tema rar | Gooril.com
Rar Pass: altaywebtasarim
Merhaba; senin bu temayı yapmaya göbeğin atarmı kardeş..bu kadarı pes yani benim yapıp ücretsiz paylaştığım osdem66 teması ne kadar cabuk altayweb teması olmuş..ayıp ayıp böylesinide ilk görüyorum hani temlarımı parayla satan vardı da senin gibi ücretsiz payalşılan bir temanın adını degiştirip ben yaptım diye paylaşanınıda ilk kez görüyorum.. brawo..hayır yani ben zaten bunu ucretsiz paylaşmışım senin bunu isim degiştirip paylaşmanın manası nedir ben yaptım imasıyla.. bunun benim tarafımdan görülmeyecegini mi dşündün yahu..
halende dosyaların içine gizeldiğim osdem66 yazılarını unutmuşsun degiştirmeyi.. ve üstelik temayı aldıgın gibi benim forumdaki konuyuda aynen kopyalamışsın:)))
Temanın gercek adı:eek:sdem66
Benim tarafımdan paylaşım linki..
Opencart 1.5.5.1 İçin Osdem66 Teması [ÜCRETSİZ] - Opencart Türkiye Destek Sitesi ,E-Ticaret Yazılımı Destek Paylaşım Forumu