• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

TemplateMonster Tema alabilecek olan?

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

egebilisim

webmaster.tc
merhaba arkadaşlar templatemonsterdan tema alabilecek olan varmı acaba? benim kradi kartı yada kart yok. akrabam için alıcam temayı. Bana tema ücreti olan

Template Price : $59
+ gönderim ücreti şeklinde kazançsız alabilecek olan varmı?

Şimdiden teşekkür edeirm.

Alış işlemi şöyle olabilir. paranın yarısını almadan önce veririm yarısını temayı bana gönderince veririm. Bu sayede problemsiz tasarım alınmış olur.

YAPABİLECEK ARKADAŞLAR KONU ALTINDAN BİLDİRİRLERSE TEMA ADRESİNİ YOLLAYACAĞIM

ByAkman

webmaster.tc
merhaba arkadaşlar templatemonsterdan tema alabilecek olan varmı acaba? benim kradi kartı yada kart yok. akrabam için alıcam temayı. Bana tema ücreti olan

Template Price : $59
+ gönderim ücreti şeklinde kazançsız alabilecek olan varmı?

Şimdiden teşekkür edeirm.

Alış işlemi şöyle olabilir. paranın yarısını almadan önce veririm yarısını temayı bana gönderince veririm. Bu sayede problemsiz tasarım alınmış olur.

YAPABİLECEK ARKADAŞLAR KONU ALTINDAN BİLDİRİRLERSE TEMA ADRESİNİ YOLLAYACAĞIM
Valla hocam kimse yarısını şimdi yarısını aldıktan sonraya yanaşmaz bence

egebilisim

webmaster.tc
@BayAkman o seçenek şöyle olabilir aslında. sitenin yüksek düzey bir yöneticisine parayı gönderirim. arkadaşımız tasarımı alır bana gönderir. tasarımı kontrol ederim. sonrasında yöneticiye söyleyip parayı arkadaşa yatıttırım. böyle birşeyde olabilir.

egebilisim

webmaster.tc
PM gönderdim. BU arada tasarımı bilgisayarıma backdoor yaparak indirdim. rip durumda ama wordpresse giydiririm 1 güne. Teşekkür ederim.

proghammer

webmaster.tc
hocam paypaldan ödeme yapılabiliniyor siz paypala para aktartın oradan kendiniz de satın alabilirsiniz yanlış mıyım ?

egebilisim

webmaster.tc
Sevgili arkadaşlar,
tasarımı website coppier yardımıyla çektim. Kendim wordpress uzmanıyım. tekrardan giydirme işlemi yapacağım :) . yanlış olsada yapabilecek birşeyim yok.