• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Teşekkürler Nekil.Com Vps Kullandığımı Şimdi Daha İyi Anlıyorum.

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

AsiMelek

webmaster.tc
Aklınıza bu firmayı tanıyıp tanımadığım düşüncesi elbette gelecektir.Nekil.com u tanımıyorum Sadece teşekkür etmek istedim art niyet aramayın..

Zaman zaman defalarca bir çok firma tarafından özellikle dedicated ve vps konusunda çok kez yanıltıldım,mağduriyetler yaşadım..

Biri bana deseki şikayet değil teşekkür konusu açacaksın sadece güler geçerdim.2009 dan beri denemediğim firma kalmadı.Hala denemediklerimde var tabiki.
İşini düzgün yapanlara sonsuz saygılar...Hatta bu konuda ciddi bir boşluk olduğunu düşündüğüm için kendim makine alıp satmayı bile düşündüm,yaşadığım mağduriyeti başkalarıda yaşamasın diye..

Taki Nekil.host la tanışıncaya kadar .. kendilerini bir webmaster platformunda tanıdım.Mütevazi ve çözüm üreticiler....Yavaş açılan siteler webmasterın(acemi girişimci bendeniz kendime webmaster demiyorum) en büyük düşmanıdır bilirsiniz.Artık ileriyi görebiliyorum emek vermekten korkmuyorum çünkü nekil hosta güveniyorum.

mFurkan

webmaster.tc
Kesinlikle bana da bir kaç arkadaş çok övdü Nekil' i ve bir gün hosting kullanacak olursam (Blogger vazgeçilmezim) kesinlikle Nekil' i tercih edeceğim. :)
Ayrıca fiyatlarıda gayet makul bence. ;)

normal ..Zaten ortalaması azçok bellidir.
Bazıları hocam çok abartıyorda ondan sordum. Mesela ihs firması sınırsız reseller bayiyi 700tl ye veriyor yıllık. Fakat aynı özellikte bayiyi daha kaliteli ve desteği 24 saat oluğ anlayışla beni dinleyen sorunları çözen başka bir firmadan 72tl'ye aldım,yıllık.

Bu aklımda bulunsun Nekil'i bende duymuştum. Muhakkak alışveriş yapacağım

inforesim

webmaster.tc
Zaten bu sitenin de sponsoru

Hosting by Nekil

Site saldırı yediği gün bile, Direk korumalı makinaya taşıma işlemlerini yapmışlardı. Cidden ilgili bir firma.

egebilisim

webmaster.tc
@inforesim bana kalsa TC diyeceğim. bunun nedeni ise domainde W - Q - Ğ - Ü - Ş - İ - ı -Ö - Ç harflerini sevmememdir :) .

mevLüt

webmaster.tc
Övgüleri bende duydum zamanında lakin sitelerine girdiğimde ciddiyet göremediğim için alış veriş yapmadım. Hizmetleri ne kadar iyi olursa olsun , bir firmanın web sitesinin itici gelmesi dez avantajdır.

AsiMelek

webmaster.tc
Övgüleri bende duydum zamanında lakin sitelerine girdiğimde ciddiyet göremediğim için alış veriş yapmadım. Hizmetleri ne kadar iyi olursa olsun , bir firmanın web sitesinin itici gelmesi dez avantajdır.
içi boş cafcaflı hosting sitelerinden dilim çok yandı dış görünüşe aldanmamak lazım..

mFurkan

webmaster.tc
Tasarımın güzelliği kişiden kişiye değişir. Tamam tasarım ilk izlenim için önemlidir. Ancak bana göre dünyanın önde gelen hosting firmasının tasarımlarından eksiği yok yani. :)

mevLüt

webmaster.tc
Ben kendi görüşümü söyledim arkadaşlar hizmeti iyiyse müşteri memnuniyeti olur elbette lakin benim için bir firmanın işine verdiği değer tasarımınada yansımalıdır. Bu benim düşüncem elbette.

Webinmaster

webmaster.tc
nekil bugün bana sponsor oldu şuan siteyi taşıdık site şuan da çok hızlı ama sanırım cpanel değil virtualmin diye bir panel mevcut kullanmayı bilmiyorum ama öğreniriz kısa sürede. tavsiye ederim geleceği olan bir firma

nekil

webmaster.tc
Mesajı bulunan herkese teşekkür ederiz.

Yorumunuzu samimi ve haklı buluyor, bu konuda yapmış olduğumuz çalışmaları hızlandırmamıza neden olduğunuz için teşekkür ediyorum.

Bende hosting konusunda ciddi sıkıntılar. Yaşıyorum bende denicem nekil hostingi
0322 300 00 30 numaralı telefonu tuşlayarak başlayabilirsiniz.

İyi forumlar.

Webinmaster

webmaster.tc
durun hele bir adam biraz para koysun cebine ondan sonra otomasyonunu güzelleştirir :) arkadaşla bugün sık sık telefonda görüştük çok bilgili ve samimi bir arkadaş teşekkür ediyorum kendisine..