• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Titanyum Wordpress Teması [Blog-Portföy]

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

goddamnclever

webmaster.tc
Merhaba herkese.

Adını "Titanyum" olarak belirlediğim yeni bir ücretli tema ile karşınızdayım. Tema ile ilgili bazı özellikleri bu sayfada tanıtmaya çalışacağım. Ama öncelikle;

Demoya buradan bakınız - Temanın tüm özelliklerine buradan bakınız

Öncelikle temanın kimler için tasarlandığını belirtmekte fayda var.

• Blogger’lar, blog yazmayı sevenler
  • Portföyünü sergilemek isteyen fotoğrafçılar, arayüz tasarımcılıar, front-end geliştiriciler
  • Magazin/Haber içerikli bir site oluşturmak isteyenler

Temanın birçok özelliği mevcut, fakat ben burada sadece birkaçına değinmek istiyorum.

Temanın en çarpıcı özelliği her sayfa veya yazının; farklı bir arkaplan ile, farklı bir renk şeması ile, farklı bir yerleşim ve farklı bileşenlerle sergilenebilir olmasıdır.

Mesela aşağıdaki 2 blog sayfasını karşılaştırırsanız; arkaplanları farklıdır, renk şemaları farklıdır, yerleşim birinde solda diğerinde sağdadır ve yanmenülerdeki bileşenler farklıdır.

Blog – Yanmenü Solda | Titanyum Wordpress Teması
Blog – Yanmenü Sağda | Titanyum Wordpress Teması

Veya aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz;

Mor renkli sayfa - Kırmızı renkli sayfa - Yeşil renkli sayfa - Turuncu renkli sayfa

Bu farklılıkları her sayfada, yazıda ve çalışmada kullanabilirsiniz.

Aklıma gelen diğer özellikleri şu şekilde sıralayayım.

• Gelişmiş tema ayarları paneli
  • 5 adet sayfa şablonu
  • Portföy oluşturma modülü
  • Her sayfa ve yazı için farklı renk seçeneği
  • Her sayfa ve yazı için farklı arkaplan seçenekleri
  • Her sayfa ve yazı için farklı yerleşim ayarı
  • Her sayfa ve yazı için farklı yan menü seçeneği
  • Shortcodes (Kısakodlar)
  • Multi-Thumbnail / Çoklu öne çıkarılmış görsel desteği
  • 4 adet özel bileşen
  • WP 3+ menü sistemi / Öne çıkarılmış görsel desteği

Temanın admin paneli tarafındaki yönetimini ve özelliklerini göstermek amacıyla aşağıdaki imajları da ekliyorum. Dilerseniz bakıp yorum yapabilirsiniz.

Tema domaine göre lisanslanmaktadır ve her domain için fiyat 60 liradır . İsteyen arkadaşlara 15 lira karşılığında kurulum da yapmaktayım.

Temayı satın almak isteyenler PM atabilirler veya buradaki formu doldurabilirler.

Son olarak, her türlü isteği dikkate alacağımı ve gerekli güncellemeleri yapacağımı belirtmek isterim.

Okuduğunuz için teşekkürler, herkese iyi çalışmalar.

inforesim

webmaster.tc
İlginç bir tasarım olmuş, Yani piyasadaki şablonlardan farklı :) Hayırlı satışlar...

goddamnclever

webmaster.tc
İlginç bir tasarım olmuş, Yani piyasadaki şablonlardan farklı :) Hayırlı satışlar...
Farklı olmak bazen avantaj bazen de dezavantaj getiriyor. Bakalım bana nasıl yansıyacak. :)

Fiyat piyasaya göre yüksek fakat yapan sizsiniz değer derseniz eğer bilemem..:) Hayırlı satışlar..
Fiyatı indiriyorum o halde. :) Piyasayı pek bilmediğim için fazla ücret talep etmiş olabilirim. :)

tema güzel alışılmamış. ama klasik yabancı free temalara benziyor
Türk alışılmamış temalarda lazım. :)

GüçNet

webmaster.tc
ben beğendim emeğinize sağlık hayırlı satışlar. ancak slider da sorun var galiba