• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Top10 Nasıl Gidiyor?

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Tevfik

webmaster.tc
Merhaba arkadaşlar, uzun yıllardır istediğim bir top10'du(3yıl falan) sonunda D'ssConnecTed paylaştı Smf Destek Sitesinde benim sitede biraz daha edit olması lazım o yüzden şimdilik nasıl gidiyor? :)

BURADAN BAK

inforesim

webmaster.tc
Beyaz üstüne siyah olmamış, Zaten sonradan ekleme gibi duruyor. Bence o ayarlanmalı :)

Tevfik

webmaster.tc
Biliyorum bir kaç yerine edit lazım:) Tamamen bittikten sonra güzel bir sonuç alırız.

seto

webmaster.tc
Hocam şimdi bişey sorucam.Maruz görün.Bu forum yazılımı mybb veya başka bir forum yazılı mı?Ben forum işinden hiç anlamamda.

seto

webmaster.tc
Ücretsiz kuracaksan smf ve mybb yok param var arkadaş dersen vbulettin kurarsın :)

Evet maddi açıcan bu kesin bir şeçim imkanı ancak ücretsiz olduğunu var sayarsak SMF mi? MYBB mi dersiniz?Bir çok etken açısından;Kolay yönetile bilirliği,güvenliği,görselliği,işlevselliği(son eklenenler,popülerler v.b.),seo ayarlamaları.

Tevfik

webmaster.tc
Kesinlikle SMF derim Mybb de sadece bazı temaları falan şık Smf'de çok kullanışlı ve güvenlidir. Temalarını ilerleyen zamanlarda Vbulletinede benzetebilirsiniz. SMF durmuyor tekrar bir güncelleme yapacaklarmış yeni güncellemede ise vb gibi olacak diyorlar. Ben eminim yaparlar, Smf de ücretli seolar falan herşey mevcut yani güzel sonuç alırsınız.