• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

torrent sitesine yazar aranıyo

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

CevdetBartu

webmaster.tc
Merhaba,
6 günlük bir torrent sitesi var elimde. ve tamamı googleden gelen günlük 150-210 arası değişen tekil hiti mevcuttur. Torrent indir yazınca da 1. sıraya gelmiştir kısa süre de. Zaten kelime basit. Henüz yazı sayısı 70 küsür olduğu için hit biraz daha düşük. Yazılar çoğaldıkça hit gelicek ve haliyle daha da ilgi görücek yazılarınız vs.

Konuyu uzatmıyorum işte. Kayıt olmak için : kayıt ol ( Gerçek isimlerinizle ve kullanıcı adınızla olun. Bilgilerinizi düzenleyin. )

kategori: oyun, film

Edit : Ödeme

15 içerik 1 tl
30 içerik 3 tl
50 içerik 6 tl

CevdetBartu

webmaster.tc
Konu güncellenmiştir.

Ayrıca Sitenin Global Rank'ı : 4,617,759
TR Rank'ı 31,337

Olmuştur. Ve hergün de büyüyor. Yazarlar içerik başına ücretlendirilir arkadaşlar.

İyi forumlar dilerim.

egebilisim

webmaster.tc
PM alayım. Birde 6-7 günde alexa'nızı nasıl bu kadar azalttınız onu söyleyebilirseniz bizde kendimizi alexa'da kasabiliriz.

CevdetBartu

webmaster.tc
Sitenin Global Rank'ı : 3,673,066
TR Rank'ı 24,906

Olmuştur. Ve hergün de büyüyor. Yazarlar içerik başına ücretlendirilir arkadaşlar.

İyi forumlar dilerim.

PMler gönderilmiştir.

Vedat Kuruçay

webmaster.tc
bide msn den ekleyebilirseniz memnun olurum açılması ve düzeltilmesini istediğim bir kaç yer var sitede :)

Vedat Kuruçay

webmaster.tc
Evet onunla ilgilide görüşmek lazım örn:
700 Mb bir filmle
8000 Mb bir film aynı değerde tutulamaz fiyat değişikliği olması lazım illaki.

CevdetBartu

webmaster.tc
Öncelikle merhaba,
Filmleri siz yüklemiyorsunuz. Şablonumuza göre konu açılıyor ve fotoğraflar ftp atılıyor. Bunu da siz yapmıyorsunuz. Tamamen copy diyelim. Ben düzenliyorum konularınızı :) Düşünün işte.