• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Travian PVP server deneyin alın

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

TeknoTost

webmaster.tc
Fazla söze gerek yok deniyenler biliyor.

TeknoTost TS

Hızı : 500x
Asker Hızı : 250x
Tüccar kapasitesi : 5000x
Depo Kapasitesi : 50000x
Asker Sınırı : 4 MİLYAR
Admin: 17:00 - 21:30 Online !

Fiyatı 100TL Kesinlikle Bug ve hata yoktur.

Kodlaması bana ayiyitir Başka biryered bulamazlar isteyen araştıra bilir.

Satış şekli

PayPAl

Misli

İş Bankası

PM ile iletişime geçe bilirsiniz

Rsimlerle TS.

VPS Sponsoru Aranıyor.
Oyun normal hosting lerde Sorun yaşıyor. Örnek vermek gerekirse ozkula.com.tr adresinde bir hostingim vardı oyun onda sorun çıkartıyordu. Turhost.com adresinde duran diyer hostingime attım aradaki far inanılmaz 1 tek hata vermedi ancak sıkıntısı dahavar CPU Limiti var %25 sw aşırı yük bindiriyor oyun vps arıyorum uygun fiyattan verebilecek varsa alabilirim

inforesim

webmaster.tc
"Kodlaması bana ayiyitir Başka biryered bulamazlar isteyen araştıra bilir." derken ? Benim piyasada tanınmış yazılımlarım var ve Ben diyemiyorum "Travian tarzı bir script yazabilirim" diye. Ben yazdım dan kastınız türkçeleştirdiniz mi ?

Eline sağlık ben şu anlık oynama kısmıyla ilgileneceğim :D fakat sonra alabilirim zamanında çok aradım bunu bulamamıştım...

TeknoTost

webmaster.tc
"Kodlaması bana ayiyitir Başka biryered bulamazlar isteyen araştıra bilir." derken ? Benim piyasada tanınmış yazılımlarım var ve Ben diyemiyorum "Travian tarzı bir script yazabilirim" diye. Ben yazdım dan kastınız türkçeleştirdiniz mi ?
Bu nun dosyaları sadece 2 kişide var.

Berkay Diye bir arkadaşım. Ve bende

%100 Türkçe dir Zaten piyasadakiler de %90 tükçe falan.

Zaten görüntülerden anlaşılıyor. Diyer oyunlara benzemediği Kodlaması Tamamen Berkay la Bana Ait.

Bu özelliklerle Bu görünüme sahip başka pvp yok.