• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

TrendWebPortal Lisansımı Satıyorum 40TL

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

CaddeAktif

webmaster.tc
ödemeyi yaptım temayı almayı beklerken TrendWp mesaj attık ve TrendWp Trendwebportal temasında Lisans değişiminin olmadığını söyledi bu yüzden. satış iptal edildi parayı geri iade aldım. TrenWp neden böyle bir şey yaptı anlamadım

ödemeyi yaptım temayı almayı beklerken TrendWp mesaj attık ve TrendWp Trendwebportal temasında Lisans değişiminin olmadığını söyledi bu yüzden. satış iptal edildi parayı geri iade aldım. TrenWp neden böyle bir şey yaptı anlamadım
Bazı hak sahipleri lisans aktarımı yapmıyorlar hocam , kötüye kullananlar var diye duydum önlem alıyorlar kendilerince.

NaMLu

webmaster.tc
TrendWp devredildikten sonra daha durmadım orda. Ancak lisanslamalar domaine has olduğu için sana yeni lisans vermek durumunda kalıyor. Yani sen kötü niyetli olmayabilirsin başkası gelir yeni lisansı alır diğerini de kullanmaya devam eder. Bu yüzden ben varken lisans değişimi yapılmıyordu.

phatgit

webmaster.tc
TrendWp kendi sıkça sorulan sorularda veya başka yerlerde lisansın değişebileceğini söylüyor, ancak biz ticket atınca webportal teması için lisans değişiminin sona erdiğini söylediler.

TrendWp'nin tüm temalarını almışızdır, bayram günü yapmadılar..

ben kendi sitemde bir arkadaştan blog temasını deviralmıştım almıştım bir sorun çıkmadı bir hafta oldu. hatta şuanda kullanıyorum

Mamba

webmaster.tc
Geçtiğimiz günler de aradım bilgi almak için.
Temayı satın aldığımız da lisans nasıl oluyor domain üzerine mi diye sordum evet dediler.
Domain değişikliği sırasında bize iletirsiniz biz de domain için yeni lisans yaparız dediler.

2 gün de bu durum değişmiş ise bilemiyorum.

NaMLu

webmaster.tc
Arkadaşlar ben varken lisans değişimi yapılmıyordu. TrenWp değiştikten sonra nasıl yapıyorlar bilmiyorum. Burada konuyu tartışmak yerine sebebini öğrenmek için yetkililere sorarsanız. Daha net cevap alırsınız.